Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen barnás folt. Baj...

7 hetesen barnás folt. Baj lesz? Mit tegyek? Ma délután megemeltem magam és kevés barnás folt lett később a bugyimon. Mit tehetnék? Nagyon félek, hogy baj lesz. Görcseim nincsenek, de nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 22:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és a dokim most ment 1,5 hét szabira, :-(
2011. aug. 26. 22:22
 2/15 anonim ***** válasza:
Ügyelet, azonnal! Nem játék!
2011. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ügyelet! El kell, hogy lássanak! Kérj Utrogestant! Anélkül ne gyere haza!

Most induljatok!!!

2011. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hova? Korház nőgyógyászat?
2011. aug. 26. 22:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Lakóhelyedhez tartozó nőgyogyászeti ügyeletre. Én is így voltam, csak vasárnap hajnalban még hónap elején. Neten nézd meg hova kell menni. Én fel is hívtam őket előtte, hogy biztos oda tartozom e!
2011. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még nem mentem sehova. Éjjel felhívtam az itteni orvosi ügyeletet és a doki azt mondta, ha nincs görgcs, és nem ismétlődik meg a barnás folt, folyás akkor nem szükséges mennem sehova. Hát nem tudom. NEm érzek semmmi különöset,de azért kicsit izgulok, hogy mi van a babával. Lehet ma felkeresek egy korházat. Hogy lehet megnézni, hogy hova kell mennem?
2011. aug. 27. 08:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vártam volna semmire, irány a kórház!

Nekem méhen kívüli terhességem volt, mindenféle tünet nélkül, csupán egy barnás folttal:(.Én biztos nem lennék nyugodt, amíg nem lát orvos.Minden jót!

2011. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy haematóma okozta, de rögtön mentünk ügyeletre. Ma menj! NE várj! Inkább a doki mondja unott fejjel, hogy felesleges volt izgulni. Nem kerül semmibe! Tényleg menj!
2011. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Én is 7 hetes vagyok már 3 hete barnázok, a doki nem tulajdonít nagy jelentőséget a dolognak én hétfőn megyek vissza talán már felír valami gyógyszert de azt mondta, hogy nem híve a hormontartalmú gyógyszereknek.

Én az első terhességemnél jártam az ügyeleten és megfogadtam, hogy csak a legvégső esetben megyek be legközelebb, de nem mindenhol ilyen szemét selejt az orvosgárda mint Nyíregyházán.

2011. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hetesen volt barnázás! Azonnal kórházba mentem, kaptam magzatmegtartó gyógyszereket és veszélyeztetett terhesnek lettem nyilvánítva. Az orvosom azt mondta ilyennel nem szabade játszani, mert baqj is lehet belőle. Azóta már 28 hetes boldog kismama vagyok. Én a helyedbe azonnal orvoshoz mennék.
2011. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!