Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelent ha elmúlik (szünet...

Bajt jelent ha elmúlik (szünetel) a hasfájás, feszülés, szurkálás?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok és pár napja nem szurkál, feszül a hasam. Igazság szerint semmi tünetem nincs a mellbimbók érzékenységén és a néhány csepp előtejen kívül. Nyugtassatok meg légyszi, hogy nincs semmi baj a babóval.
2012. márc. 9. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki :) Egyáltalán nem baj. Nekem is akörül elmúlt kicsit, aztán újra kezdte, akkor persze azon paráztam. A 22. hét körül meg teljesen elmúlt, és azóta tök máshol feszül. Teljesen normális, hogy hol ez van, hol az, semmi baja a babának. Csak valószínűleg épp nem érzékeny helyen feszülnek a méhszalagok, vagy megszokta a szervezeted. Ugyanígy pl. a mellbimbó-érzékenység is jön-megy, és annak sincs semmi jelentősége.
2012. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 16 hetes vagyok! Nekem is megfordul a fejemben, hogy minden rendben van-e, mert ügye már nincs hányinger, a babánkat még nem érezzük stb.Nekem is a mellbimbóm érzékeny, meg növekszik lassan a pocakom. Néha engem is elfog a kétség, de nem szabad idegeskedni, biztosan minden rendben van!!! :) Én is próbálok lazítani, sokat beszélgetni hozzá, többek közt azt is próbálom vele megbeszélni, hogy a következő ultrahangon ne legyen szégyenlős és mutassa meg magát! :))

Szóval nyugi én sem érzek semmit!!! :)

2012. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!