Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul gondolom hogy aki...

Rosszul gondolom hogy aki elég felnőttnek érzi magát ahhoz hogy szexuális életet éljen az elég felnőtt ahhoz is hogyha esetleg teherbe esik akkor megtartsa a babát?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden attól függ hány éves az illető, aki felnőttnek érzi magát egy babához!
2012. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, rosszul gondolod. Senkinek semmi köze, ki méirt nem tartja meg, ha úgy adódik. Most nem magamról beszélek, van két gyerekem, sosem volt és lesz abortuszom önszántamból. De vannak olyan helyzetek, amikor mondjuk lehet valaki óvszer, vagy spirál mellett terhes, és nem tud felnevelni egy gyereket. És még millió eset van...
2012. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Vannak esetek, mikor valakinek muszáj elvetetni, pedig házasságban van, stb... és a szexet kevesen tudják nélkülözni (mi mondjuk ebben ufók vagyunk a férjemmel), de azt, amikor 12-13 évesen már dugnak, mint a nyulak, a védekezésről fogalmuk sincs, de mikor baba lenne, verik a hasukat, ha megszületik, akkor meg a babát, na, azoktól kinyílik a bicska a zsebemben.
2012. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Elég felnőtt vagyok 42 évesen. DE ha véletlenül terhes lennék nem tartanám meg a babát!

Amúgy van 4 gyerekem, s sose volt abortuszom.

2012. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindegy, hogy valaki annak érzi magát, vagy esetleg már az is. Hiába érzed magad felnőttnek és szexelsz fűvel- fával, nem vagy érett gondolkodó felnőtt, mert szexelsz fűvel- fával! ... Szóval van különbség...
2012. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Ez így kicsit erős, de így kellene, hogy legyen, de enm így van.

Vannak helyzetek amiben nem tudhatjuk mi magunk hogy döntenénk. Én azt mondom 16 évesen ne szüljön senki, mert(inkább nem sorolnám, szerintem egyértelmű) Akkor azt mondtam, ha úgy alakulna elvetetném... De nem is szexeltem, csak 18 éves korom után. Rettegtem is minden hónapban, pedig védekeztem.

de ahhoz. hogy a körülmények lehetetlenné tegyék egy baba érkezését nem kell fiatalnak lenni. Senkit nem ítélek el, aki nem védekezésnek használja az abortuszt, de azt igen aki meg sem próbálja megoldani, hogy a körülmény alkalmas legyen a megfogant babára...


én úgy gondolom, hogy aki elég felnőtt a szexeléshez, az legyen elég felnőtt a megfelelő védekezéshez is, mert nem a becsúszott terhesség a sok, ahnem a védekezés nélküli

2012. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz legyen elég felnött hogy 18 éven kereszül napi 3-szor etteni tudja a gyereket.
2012. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!