Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem találok szép fiúnevet....

Nem találok szép fiúnevet. Leírnátok a kedvenceiteket?

Figyelt kérdés
Tetszik a Márton és a Gergő.
2012. márc. 9. 18:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
2 hónap múlva születik a kisfiunk, ezek a nevek maradtak "bent": Dominik, Patrik, Martin.
2012. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Benett, Dominik, Noel, Norman,
2012. márc. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Olivér, Noel, Levente..
2012. márc. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. Nekem még mindig marad a Gergő és a Márton. Írtatok jó neveket, de nekem ezek maradtak a favoritok. Jó babavárást mindenkinek.
2012. márc. 10. 08:27
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem is kisfiam lesz, a következő nevek közül választottunk: Máté, Dániel, Levente, Gergely, Ádám, Kristóf, Botond... Nálam ezek voltak a befutók :)
2012. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem megbántásból írom, de olyan tucatnév a Márton-Marcell (Marci) és a Gergő-Gergely is! TÉnyleg ne sértődj meg légyszi, nem rosszindulatból írom.

Nekem három fiam van, mi úgy választottunk nevet, hogy ne túl cifra legyen, de ne is túl gyakori.

Ami tetszik: pl: Lázár, Lóránt, Flórián, Bernát, Gellért, Hunor, Koppány, Konrád, Medárd, stb.

Annyi szép név van, miért kell minden második kisfiunak Marcinak meg Gergőnek lennie?

De persze ti döntitek el, és remélem nem bántottalak meg! Nem akartalak legalábbis!!


Mit válaszottatok végül, majd megírod?

2012. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!