Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaptatok már ugy családit...

Kaptatok már ugy családit hogy a gyes-sel együtt küldték postán szelvényen?

Figyelt kérdés
Nem értem várom a családit nem jött pedig már 5-én megszokott jönni. Gyest viszont kaptam de többet mint kéne, de csak a gyes van irva rajta. Szerintetek most akkor mi van? A postán azt mondták már kipostázták a családikatde az én nevemre nem jött semmi:(
2012. márc. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Na Én is így jártam!Hozta a postás a gyest,örültem,mint majom a farának,hogy hű de jó,valamiért többet kaptam...aha...a családi is benne volt :(.
2012. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csodás...gondoltam hogy ez lehetett. Na akkor nem izgulok miatta de legalább tüntették volna fel hogy családi is egyben. Köszi a választ
2012. márc. 9. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szívesen.Én is azért örültem,mert csak a gyes volt ráírva..:(.
2012. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baccus, ez egyáltalán szabályos? Szerintem kérdezzetek rá a folyósító szervnél a dologra, én biztos ezt tenném. Egyelőre még gyedet kapok, így nem egy helyről kapom a családival, de igencsak morcos lennék, ha nem is tudnám, mit és miért kapok... Küldhetik egyben, meg is értem, mert a postaköltség is költség, de legalább szóljanak....
2012. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!