Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és esküvő? HELP

Terhesség és esküvő? HELP

Figyelt kérdés
Ma vagyok 8 hetes terhes jövőhéten szombaton lesz az esküvőm! Reggelente borzasztóan rosszul szoktam lenni, előfordul, hogy hányok is, szédülés, hasmenés. Korán reggel megyek majd a fodrászhoz sminkeshez mit csináljak, hogy ne jöjjön rám a hányás, sem a fodrásznál sem az esküvőn! Ráadásul következő nap indulunk nászútra repülővel kb 14 órás repülő út, mit tegyek hogy ne legyek hányós! Segítsetek!
2012. márc. 10. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú szegény együtt érzek, nekem kb ugyan ez volt.

Második babát vártam mikor házasodtunk.

vagy is mikor házasodtunk már 6 hetes terhes voltam.

Elsö is megkínzott, de ez nehéz volt.

Mindenképpen szerezz be ropi féle dolgokat. ami száraz, sós dolog, és addig tapasztlad ki mi az ami jobb a gyomrodnak.

èn az esküvöt átvészeltem.


Nyaralás nekünk 10 órás átszállásos út volt, 14 hós gyerekkel plusszban. aztán még hidroplánnal 1 óra út, majd kishajóval a tengeren.... Hát nekem a nászút kicsit hányingeres érzésre emlékeztet, de szuper volt így is.

2012. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hideg folyadék, lassan, kortyonként. Orvostól, gyógyszerésztől kérhetsz tanácsot, hogy van e valami ezekre a rosszullétekre kismamáknak.

Vagy jóval korábban felkelsz, minthogy menned kellene és mire indulnod kell, túl leszel a rosszulléten

2012. márc. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok mindkettőhöz :-)))


Nekem annó azt mondta az orvos hogy "kifeküdni" a legjobb; mivel ez nálad nem lehetséges, őt kérdezd. Úgy tudom vannak olyan gyógyszerek, amiket lehet terhesség alatt is szedni, de mivel nagyon az elején vagy én azt tanácsolom, csak olyat szedj be, amit doki javasol!


Sok boldogságot! .-)

2012. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

homeopátia

ipeca 9ch 3*5 golyó

2012. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Buborékos ásványvíz nagyon sokat segít a hányingeren! Sok boldogságot nektek!
2012. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem hányás megelőzésére a tejet javasolták,mikor már semmi nem maradt meg bennem.Gyógyszert nem akartam bevenni,de a vitamin sem segített. Én magában nem tudom meginni a tejet, úgyhogy kakaózok. Már lassan 2 hete iszom felelés után, majd 1 óra szünet reggelizek, majd ebédelek, s mielőtt vacsoráznék újra iszok előtte egy pohárral,mert ha nem este is hánynék.
2012. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!