Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Tavaszi nagytakarítás?

Kismamák! Tavaszi nagytakarítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itt a tavasz, a jó idő és általában ilyenkor jön el a nagytakarítás ideje.

Ti az idén is nekifogtok? Hány hetesek vagytok? És hogyan láttok neki, lesz segítségetek?

A válaszokat köszönöm! :)



2012. márc. 10. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Bár már szültem, de nagy hasam volt tavaly ilyenkor. Nálunk sosincs "tavaszi nagytakarítás", mi x hetente kitakarítjuk a lakást, hogy ne gyűljön fel és ne kelljen egy egész napot rászánni tavasszal sem.
2012. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
opsz, tavaly előtt ilyenkor .)
2012. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

SZia, én nyár elejére hagyom a tavaszi nagytakarítást:)


Azért, mert május végéig dolgozom, a baba augusztus elején jön, és arra nem lesz időm, hogy most is megcsináljam. MOst csak kistakarítás lesz:)


Segítség nem lesz, de majd csak elboldogulok, eddig is ment valahogy:)

Én általában úgy látok neki, hogy beosztom a lakást és minden nap csak egy részét csinálom (amikor a fiammal voltam terhes, akkor is így volt) Igaz, egy hétig tart, de minden meglesz:)

Elsők az ablakok, az eltart egy napig biztos:) De ha elfáradok, akkor lesz két nap, a lényeg úgyis, hogy tiszta legyen.

Aztán a konyha, mert az legalább 2 nap, aztán egy nap a fürdő-wc-előszoba. Utána 1-1 nap a szobákra (mert egyúttal lomtalanítok is:D)


Ja, 19. hetes vagyok most:)

2012. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
nálunk sincs olyan h nagytakarítás,mert rendszeresen takarítom fullra a lakást.olyan van h nagyobb takarítás mint a többi,de nem vesz igénybe egy napot.nálam most a "nagytakarítás" abból fog állni h lemosom az ajtókat,meg kipucolom a szőnyegeket+a szokásos takarítás amit heti 3x végzek.most vagyok 33 hetes,szóval nagy hassal fogom csinálni.segítség nélkül.májusban fogok szülni,csilli villit akarok mire megérkezik a baba.tavaly előtt is májusban szültem,szóval akkor is nagy hassal volt ez a nagyobb takarítás.
2012. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia én szoktam tavaszi nagy takarítást csinálni de az nekem az ablaktisztítás és minden egyéb amit nem szoktam .

Tehát kihuzgálok mindent stb Egyébként is szoktam mindig takarítani nekem minden hétvégén nagytakarítás van :-)

Mániám a takaritás szeretem a rendet de azért ablakot nem takaritok minden hétvégén nem vagyok én Monk :-)

Egyébként valamrlyik nap csináltam meg a "nagytakarítást"

Nincs nagy házunk első baba lesz. Ugyhogy elvagyok egyedül.


35hkm

2012. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki az az unintelligens nőszemély, aki lepontozott azért, mert mi egész évben csinálunk nagyobb takarításokat, nem pedig egyszer tavasszal egy egésznapost?


Kinek ment agyára a terhesség, lássuk, felvállalja-e? :)

2012. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondoltam, hogy majd, ha már itthon leszek nekiállok. A héten voltam először itthon, 32 hetes vagyok. Csak a wc-t csináltam meg, de nagyon rossz volt, alig férek el, guggolva, térdelve, teljesen kikészültem. Azon amúgy is godolkodtam, hogy létrázni nem kéne, meg emelgetni, a fürdőszobába plafonig csempe van, azt a kád széléről állva szoktam, de most nem merném. Szóval az lett, hogy van egy barátnőm, aki régóta munkanélküli és megbeszéltem vele, hogy segítsem én meg fizetek neki! Neki is jó meg nekem is!

Én csodállak titeket, akiknél nincs szükség nagytakarításra, hogy bírjátok, hogy rendszeresen kipakoljátok a szekrényeket, lemossátok a csempéket, ablakokat meg ilyenek! Meg akinek egy nap a nagytakarítás, nekem egy hét is szokott lenni (mondjuk, nem reggel 6-tól este 8-ig csinálom)!

2012. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezzel én is így vagyok!

Nekem lesz segítségem, a párom és az anyukám. Persze én is szoktam itthon takarítani, csak mostanában egy kicsit már megerőltető. Meg nálam a nagytakarítás fogalma egyenlő azzal, hogy mindent kitakarítok, ami egy kisebb takarításnál eszembe sem jutna.


Én 35 hetes terhes vagyok. :)

2012. márc. 11. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!