Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyok, ez normalis? Eddig...

Lanyok, ez normalis? Eddig semmi bajom nem volt!

Figyelt kérdés

Eddig semmit nem ereztem, se emelyges, se hanyinger, az eg vilagon semmi. Most 17 hetes vagyok, es 3-4 napja folyamatos, egesznapos hanyingerem van, + reggelente ebredes utan 2-3-szor hanyni kell.

Jelent ez valami bajt? Valami nincs rendben esetleg? Mert egy ideje mar terhes vagyok, es a hormonjaim is megvannak egy ideje, akkor miert most?



2012. márc. 11. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg nincs semmi baj ez csak természetes nem mindenki nél jelentkeznek az elsö hetekben a tünetek nálam az 5 honapban kezdödtek ezek amiket most te leirtál
2012. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kinek mikor. semmi gond
2012. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet gyomorrontás is, érdemes diétázni pár napot, és sok folyadék.
2012. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normalis :) valakinel elobb ,valakinel kesobb jelentkeznek a tunetek !!nalam mar a 6 hettol megvoltak!!(rem alom volt)napi 4-5 alkalommal hanytam,.:(kitartast :)pihenj sokat es igyal sok folyadekot!!es egyel gyumit is :)
2012. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hogy nincs semmi baj, sőt! Ez azt jelenti hogy neked sokkal jobb a méhlepényed, jobban védi a babádat! Én a 12. hétig folyamatosan hánytam most már csak vétve fordul elő... Az orvosom is azt mondta hogy örüljek neki! Szóval ne aggódj! :-) Nagyon sok folyadékot igyál mert a 2-3 hányás alatt nagyon kiszáradhatsz, és ha ez a szám nő, egész nap mondjuk 5-6 hánysz, akkor feltétlen menj orvoshoz mert az már baj lenne. De amíg normális keretek között van, addig semmi gond! Jó babavárást!

17 hkm

2012. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából ez a harmadik terhessegem. Az elsövel semmi bajom nem volt. Meg se éreztem.

A másodikkal émelyegtem, hánytam az elsö pillanattól kezdve. Azt a babát elvesztettem 10 hetesen.

Most eddig semmi nem volt, és azért rémültem meg, azt hittem valami baj lesz!

2012. márc. 11. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!