Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S Egy csepp vér? 15...

S. O. S Egy csepp vér? 15 hetes kismama vagyok, mi lehet ez? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés

Most voltam Wc-n pisilni, és egy kicsit véres/rózsaszínes lett a wc papír??Mitől lehet ez???? Megtöröltem mégegyszer de akkor semmi???


Nem görcsölök, jól vagyok..


2012. márc. 11. 18:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltam rákszűrésen,gondolom attól már nem lehet, az eredmény jó, reggel szeretkeztünk a férjemmel, de most nagyon aggódom.
2012. márc. 11. 18:28
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Irány az ügyelet! Ne itt netezz,menj be az ügyeletre!


Nem értem a kismamákat, ilyen problémájuk van és ide írogatnak...

Nem akarok rosszindulatú lenni,de tényleg nem értem.

2012. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Most érzékenyebb ott lenn minden, lehet a szeretkezés miatt is, ne aggódj, amíg ennyire elenyésző! Ha több lenne, vagy görcs, azonnal orvos! Ne izgulj, semmi baj!

23 hkm

2012. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ügyeletre nem tudok menni, kórház 40 km-re, férjem elvitte az autót, és a 16 hónapos lányommal egyedül vagyok itthon. azóta voltam mégegyzsre pisilni, semmi...
2012. márc. 11. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
a 3. válaszolónak van igaza!Az ő véleményét osztom
2012. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Köszönöm! (3.-ik)
2012. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Szia


Ha, nem tudsz bemenni az ügyeletre,a kkor hívd fel őket. Mondd el mi történt és majd az orvos megmondja mit kell tenned. Szerintem, téged is jobban megnyugtat, ha egy orvos ad tanácsot, mintha mi azt írjuk, hogy nincs gond. (mert mi nem vagyunk szakemberek és lehet baj van, de lehet nincs semmi csak a szeretkezéstől történt)

2012. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Egy telefont szerintem is megér a dolog. Én is telefonálnék az orvosomnak, és holnap legyen az első dolgod, hogy dokihoz mész! Szorítok, hogy rendben légy!írd meg mi van veled!üdv
2012. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb pont ilyenkor volt velem is ugyanilyen.Én a védőnőt hívtam egyből,hogy mi lehet,mit csinálljak.Ő felhívta a kórházat,hogy had menjek be,mert aznap pont nem volt terhes tanácsadás.Bementem,megvizsgálltak.Nem látott semmit,minden rendben volt.Pihenésre ítélt és azt mondta ha mégegyszer vérzés van vagy fokozódik akkor egyből kórház.Azóta se történt semmi.38h km
2012. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Én azt nem értem, miért vannak azok lepontozva, akik azt írják nézesd meg magad, akik pedig azt írják, nincs baj, ne aggódj, azoknak nagyobb a százalékuk.

Az én véleményem az, hogy ilyen esetben feltétlenül fel kell hívni az orvosod vagy a kórházat, hogy SZAKEMBER mondjon valamit, ne mi itt a neten. Nem játék. Talán nincs baj, de fontos, hogy szakemberrel konzultálj és ha javasolja, mutasd meg magad egy orvosnak. Akár taxival menj be, akár hívd ki őket, mindegy ki mit gondol. Inkább menj be fölöslegesen, mint ne menj be és gond legyen.

2012. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!