Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg megárt egy csepp...

Tényleg megárt egy csepp alkohol is? Ha egy röviditalos pohár kb.1-1,5 centire volt feltöltve likőrrel, és azt megitta egy kismama, attól még nem lehet baja a babának, ugye?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg nem lett baja a gyereknek, de minek kockáztatni? Ennyicske alkohol semmire se jó, akkor minek meginni? Most meg aggódni. Megérte?
2011. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi nem árt de legközelebb hamarabb gondolkozz és utána cselekedj
2011. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 31. héttől kötelező volt innom! :( Beindult a szülésem és mikor (infúzióval vissza tudták tartani..)1 hét után hzaengedtek,azt mondták,már inkább egy jégert igyak meg, vagy konyakot, mert az jobban hat mint a magnézium!

Hát mondanom sem kell, majd kihánytam a belem mire leküzdtem a torkomon 30akárhány hetesen!Nagyon rossz volt,de tényleg ellazított!És a doki javasolta!

2011. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ennyitől semmi baja nem lesz. A boltokban megvásárolt élelmiszerekben lévő adalékanyag is nagyon káros, mégis rendszeresen fogyasztja a legtöbb kismama. Én is koccintottam egyszer-egyszer egy pár korty itallal, bár inkább borral, az egészséges is.
2011. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ennyi nem káros. Sok kismamának egy fél deci bor segít abban, hogy lazább legyen. Nem napi páleszokról van szó, kicsi alkoholról. Én második babámat várom, hetente 2-3 szor szoktam inni fél deci vörösbort, kicsit oldja a feszültséget.
2011. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz ennyitől.
2011. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem az utolső hetekben alvás problémám volt és a dokim fél pohár vörösbort javasolt hogy tudjak aludni. De én utálom a bort (meg az összes alkoholt) így én nem ittam, de ha meg tudtam volna inni, biztos kipróbálom.


Sőt vérnyomás gondokra is szokták az orvosok javasolni a bort. ÉS a likőr sem rosszabb, úgyhogy semmi baj nincs azzal hogy ittál.

2011. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! :)

amúgy a sógornőm ivott, nem én, de jól sejtettem, hogy ennyitől nem lesz baja.

2011. jan. 1. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!