Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy annyira...

Az normális hogy annyira szeretnék egy kisbabát hogy többször volt olyan hogy azt hittem hogy terhes vagyok és tüneteket is produkáltam?

Figyelt kérdés
De aztán mindig vettem terhességi tsztet,és kiderült hogy nem vagyok az. A legdurvább az egészben hogy még csak 16 vagyok, de mégis...minden vágyam hogy legyen egy gyerekem...
2012. márc. 12. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Ebbe minden babát akaró nő beleesik legalább egyszer. Én négyszer estem bele. Igaz, 25 évesen......


Még nagyon fiatal vagy, konkrétan gyerek, tehát inkább vond el a figyelmed valahogy, mert még sok év eltelik, mire ez a vágyad reális lesz! Vállalj babára vigyázást ismerősnél, ha van kisgyerekes ismerős vagy rokon, és éld ki magad azzal a kicsivel, mert sajátod még tuti sokáig nem lesz és ne is legyen! Még gyerek vagy a szüléshez ezt gondolom te is tudod. De valahol természetes aki szereti a kisbabákat hogy ilyen korán álmodozik, de ez még tényleg korai :)

2012. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
ez nem normális ennyire nem szabad rá startolni az meg h még csak 16 vagy azt lehet mondani h még te is gyerek vagy ne hamarkod el egy kisbaba nagy felelösséggel jár ráérsz még vele böven
2012. márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Még van legalább 10-15 éved, ne kapkodd el, vajon a párod tudja ezt, mit szól hozzá?

látok fake-t a kérdésben!

2012. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen fake-et látsz??
2012. márc. 12. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sokszor volt így életem során, most 25 éves vagyok és ennyi idősen én is sokszor álmodoztam hogy mikor leszek már végre anyuka babázni akarok később sokat sírtam amikor még tudtam hogy várnunk kell a párommal hogy legyen gyerek főleg anyagiak miatt, stb.

aztán amikor terhes lettem, jól bepánikoltam hogy húha megváltozik az életünk.

most 2 éves a kislányom és 6 hetes kismama vagyok újra..

borzasztó nagy felelősség egy baba, 24 órás figyelmet igényel ! és még sok más kismilló dolog.

ha most terhes lennél, ha nem is azonnal de később megbánnád hogy feladtad a fiatalságodat egy babáért, hiszen még te is gyerek vagy jóformán.

tanulj, bulizz élj, pasizz, hiszen később ha volna babád ezeket már nem tehetnéd meg.

ő az első a második, a harmadik..mindig az első helyen áll....

persze sok tini kismama van itt akik örülnek hogy babát várnak, persze mindegyiknek kiszakadt a gumi na mindegy..

sokan közülük örülnek hogy ilyen fiatalon anyukák lettek,sokan viszont elvetetik mert ők nem úgy gondolták..

szóval gondold át, hiszen ehhez hogy te terhes legyél kell vki, és a férfiak meg nagyon nehezen kötelezik le magukat apasági téren, tisztelet a kivétel.


Szóval gondold át kislány :)

2012. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A barátommal már több mint egy éve vagyunk együtt,és mindent elmondunk egymásnak - szóval ezt is elmondtam. Ilyen szempontból teljesen különbözünk: ő csak jóval később akarna gyereket, viszont amikor egyszer azt hittük hogy terhes vagyok akkor mondta hogy mindenben segíteni fog nekem, szóval tudom hogy nem maradnék egyedül egy gyerekkel.
2012. márc. 12. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
most még így gondolod, meg a párod is.. aztán eltelik egy év, lehetséges persze, hogy még akkor is úgy gondoljátok.. aztán kettő.. aztán magadra maradsz, mert a kamasz szerelmek talán 2%-a tart az élet végéig, a többi megszakad. fogalmatok sincs mennyi felelősséggel és odafigyeléssel, fáradtsággal jár egy kisbaba. nyilván rengeteg öröm is, de 16 évesen erre nem állsz még készen, bármennyire is hajtogatod magadnak, hogy dehogynem. hidd el nekem, a harmadik ébren töltött éjszaka után meggondolnád magad! és akkor még az anyagiakat szóba sem hoztam.. meg amikor a barátaid mennek ide-oda, te pedig egy gyerkőchöz vagy kötve. persze, ez normális, mindenkiben felüti egyszer a fejét a "gyereket akarok", de akkor leszel igazán érett erre a dologra, ha már biztosítani tudsz neki egy hátteret és be is látod, hogy amíg bizonyos dolgok nincsenek, addig felelőtlenség lenne. ( s most ne csak a tárgyilagos dolgokra értsd, hanem lelki hiányosságokra, felkészültség hiányára, egyebek).
2012. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!