Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig szeditek/szedtétek a...

Meddig szeditek/szedtétek a terhes vitaminokat?

Figyelt kérdés
Ha elfogy szulés elott pár héttel, vegyek még vagy már inkább ne?
2012. márc. 12. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Vehetsz nyugodtan, szoptatás alatt is jól jön az még, meg gyermekágy alatt is...
2012. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a szoptatás végéig szedtem kétnaponta egyet.
2012. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kerek perec a 12 ik hétig szedtem a vitaminokat.Nem tovább.

Egész tavasszal és nyáron a friss zöldséget és gyümölcsöt ettem ennél jobb vitamin forrás nem kellett.

2012. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél még nyugodtan. Én is szedtem még szoptatás alatt is, úgy emlékszem 2 hónapig.
2012. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is szedem még mindig a Hipp natalt, és péntekre vagyok kiírva. Addig kitart a mostani üveg, és még egy bontatlan doboz is van, az 12 napra elég. Azt is meg fogom még inni. Utána meg lehet, hogy kipróbálom a szoptatósoknak való Hipp teát.

Úgyhogy szerintem is vehetsz.

Boldog Babavárást!

39h kismama

2012. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 12 héten szép lassan kezdem "leszokni" róla. Nem egyik napról a másikra hagytam abba. A dokim sem javasolta, hogy szedjem. Írt fel Neoferrofolgammát és Tovitát.
2012. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En szedtem vegig, sot, szules utan is meg vagy ket honapig. Mindket gyerekkel.

Szerintem nyugodtan vehetsz, vagy nezhetsz mas multivitamint.

Szules utan kulonosen nagy szukseged lesz ra, egyreszt a vas miatt, masreszt pedig a faradtsag, idegrendszeri valtozasok, stb miatt pici babas anyukaknak kulon ajanlott vitamint szedni.

2012. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

29. hétig, de csak mert már abszolút nem bírtam bevenni, nagyon ment tőlük a hasam, így zöldséggel, gyümölccsel próbálok minél többet bevinni. Maradt a halolaj és a vas. :)

De ha bírod, akkor én vennék még a helyedben.

31 hkm

2012. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok, szedek vasat és Gravidát. A Gravidát minden másnap eszem, de májustól már nem fogom, mert jönnek a friss gyümölcsöl és azokat akarom nyomatni. Szoptatás alatt meg a Hipp natalt fogom inni. Ez a harmadik baba lesz, az előző kettőnél is így csináltam. Nem szedtem végig.
2012. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!