Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt készültetek...

Mennyi idő alatt készültetek fel az államvizsgára? Esetleg valami praktikát bevetettek tanulás közben? Milyen vitaminokat szedtetek, mit tanácsoltok azoknak, aki áv előtt állnak?

Figyelt kérdés

Jelenleg úgy érzem, hogy újra kell tanulnom a több évnyi anyagot,annyira elfelejtettem... Tudom,hogy sikerülni fog, csak szeretnék némi ösztönzést, ötletet kapni!


Köszönöm a válaszokat:)


2010. jún. 30. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor mész?Én még nem voltam,csak jövő februárban lesz.De én sem tudom hogyan álljak neki,plussz még a szakdoga is :S
2010. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én egy külföldi egyetemen, most augusztus végén fogok áv-zni.

Te még bőven ráérsz:)

2010. jún. 30. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem jogi karon 2,5 év volt.

Gingo és ginzeng kivonatú termékeket érdemes szedni, esetleg Usa lecitint.

2010. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2,5 év? Elhiszem, hogy a jogi kar nagyon nehéz-szóról szóra törvények, paragrafusok,melyek még közben változnak is...de ennyire nehéz?
2010. jún. 30. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, mert korruptak, és nem akarják kiadni a diplomát.

Később a szakvizsga ugyanez, csak mindenki lapít csendesen, aki megcsinálta, és nem adja ki magát.

2010. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgok vannak ezek szerint. Én meg azt hittem, hogy csak az én egyetemen olyan,amilyen... Egyébként én történelem szakos vagyok.
2010. júl. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!