Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphastontòl volt valakin...

Duphastontòl volt valakinek valamilyen mellékhatása?

Figyelt kérdés
Tegnap óta kezdtem el szedni, nagyon rosz a közérzetem, szédülök, és nagyon erős fejfàjásom lett...4-5 hetes kismami vagyok,azért kell szednem ,mert volt tavaly egy vetélésem.Enyhűlni fog, vagy végig megmaradnak ezek a tünetek mig szedem? A hőmet is megemelte 37,3 ròl 37,6.ra...

2012. márc. 13. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem a gyógyszertől szédülsz,van fejfájásod és rossz a közérzeted hanem mert terhes vagy.Az első trimeszterben nekem is sokat fájt a fejem lehet a fronttól is vegyél be Panadolt azt lehet.A szédülés nekem végig kitartott.A rossz közérzet pedig el fog múlni a második trimeszterre.Ja én is szedtem duphastont!
2012. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A duphastontól nekem nem volt semmilyen tünetem. Viszont a terhességtől lehet rossz közérzeted, és fejfájás is elő szokott fordulni. Nálam a rossz közérzet, hányás, émelygés a 7-8. héten kezdődött, és a 16. hét körül maradt el....

30 hkm

2012. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ès pròbálok a boldog babavárásra koncentrálni...csak azért furcsa, mert már az első szem utàn éreztem magam furcsán, és azòta is..
2012. márc. 13. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem se volt semmilyen mellékhatása,pedig 4x1et szedtem. Lehet fronttól fáj a fejed,vagy magától attól,hogy terhes vagy. Pihenj sokat és boldog babavárást!


17hkm

2012. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én péntek óta szedek napi 3 szemet. (volt egy vetélésem, most meg pici barnázásom, de szerencsére elmúlt). Semmi mellékhatást nem tapasztalok.

Téged is fekvésre intetettek?

Szerintem is amiket észlelsz, az a terhességnek tudható be.

Boldog babavárást! :)

2012. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kell feküdnöm, de amennyit lehet pihenni akarok. De ez a fejfàjàs borzalmas..
2012. márc. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!