Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A feleségem 6 hetes terhes...

Chris33 kérdése:

A feleségem 6 hetes terhes (ráadásul ikerterhesség),1 hónapja Frontin 0,25-öt szed. A terhesség nemrég derült ki. Van-e valamilyen mellékhatása a terhességre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
fel kéne hivni a nőgyógyászt ezügyben. Itt mindenki ir ezt azt ami nemigazán hiteles miután nem vagyunk orvosok:-)
2010. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem nyugtató véletlenül? Én tuti nem szedném. Nálunk anyukám szedte egy darabig, de teljesen kába volt tőle, így abba hagyta. Asszem nem is lehet csak úgy abba hagyni, csak csökkentve. Mindenképp járjatok utána, nehogy gond legyen.
2010. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz a babáinak tőle, nyugi! az orvossal ettől függetlenül érdemes beszélni, hogy át kell-e térni másik nyugtatóra vagy sem a terhesség alatt
2010. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is szedtem a frontine-t, ugyanígy a 0,25 mg-ost, amikor még nem tudtam, hogy babát várok. Amikor megtudtam, hogy baba lesz, gyorsan elmentem a házidokimhoz, hogy nagyon ártottam-e a babámnak és akkor ő megnyugtatott, hogy egyrészt a frontine szedése nem okoz függőséget, másrészt az első pár hétben nincs kémiai kapcsolat az anya és magzata között. Szóval nem árthattam neki. (És valóban nem, makk egészséges, gyönyörű 15 hónapos kislány.:)

én olyat is hallottam már, hogy nem is állította le a doki a frontine szedését, mert annyira szüksége volt rá a kismamának...

szedhet helyette egyébként remotive-ot vagy sedacurt is. De inkább kérdezze meg a dokiját.

Semmi gond nem lesz, nyugi.

2010. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szintén ezt szedtem, és nem tudtam, hogy terhes vagyok.Amikor kiderült, hogy jön a baba, akkor a dokim leállította a szedését, és inkább javasolta, hogy szedjek magneb6-ot.Amúgy az első 6-8 hétben semmit sem vesz fel az anya szervezetéből a baba, mert nincs még köldökzsinórja sem, neki tuti nem ártott a gyógyszer!Azért dokival mindenképpen meg kell beszélni.
2010. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!