Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hét 6 naposan biztosan lesz...

7 hét 6 naposan biztosan lesz már szívhang? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap megyek először dokihoz. Az utolsó menstruáció alapján 7+6 leszek... Mivel általában 40, 45 naponként szokott megjönni, elképzelhető, hogy pl. csak 5 hetes vagyok és nem lesz szívhang? Nagyon izgulok!
2012. márc. 13. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kereken 8 hetesen voltam először UH-n, és volt szívhang. Az én ciklusaim is hosszabbak voltak, olyan 32-34 naposak, ennek ellenére szinte napra pontosan saccolták meg, hogy mikor szülök. Február 9-re voltam kiírva, és 10-én kora délután már megvolt a kislányom. Ne izgulj, minden rendben lesz! :)
2012. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha még csak 5 hetes vagy akkor még nem valószinű h lesz szivhang de ha 7 hetes vagy akkor már igen a 6. héttöl van szivhang
2012. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :-)

Akkor az is lehet, hogy visszahív 2 hét múlva? De, ha már van szívhang, akkor lehet, hogy csak a 12. hétnél kell újra mennem?

2012. márc. 13. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:
lehetséges, ha nem lesz semmi panaszod. én is 7 hetesen voltam utoljára, most 12.hetesen megyek, már nagyon várom :) ezalatt az idő alatt kényelmesen el tudtam intézni az elintéznivalókat, értem itt vérvétel, fogászat, belgyógyász.. nem kell izgulni, dobogni fog az a pici szív, láthatóan!! én is túl korán mentem először, s aggódtam rengeteget, de aztán a hét hetesen a doki rámutatott egy icipici mozgó kis pontocskára, az volt a szíve :)) ne ijedezz, az jót nem tesz. még hosszú út áll előtted, bőven lesz még min izgulni.
2012. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hátha érdekel valakit: a doki szerint 6+3 vagyok, CRL 6,1 mm; szívcsőpulzálás látható... Gondolom ez a szívhang, ugye?
2012. márc. 14. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem 5 hetesen is volt szívcső

de ez nem ugyanaz a szívhanggal

2012. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy 6. héttől van szívhang, úgy kell érteni, hogy a menstruációtól számítva 6. hét (tehát 4 hetes a magzat) vagy UH alapján 6 hetes?
2012. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Háááát... Ezen én sem tudtam/tudok kiigazodni. Én a menstruáció alapján már 9. hetes vagyok, de a Baba mérete alapján "döntötte el" a doki, hogy milyen idős... 6+3-nál szívcsőpulzáció volt a papírra írva, 7+2-nél pedig az, hogy szívműködés...
2012. márc. 24. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!