Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb pukkanásokat érzek a...

Kisebb pukkanásokat érzek a hasamban, és talán még hallom is! Ritkán (inkább fent de néha lent is) Mi lehet?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyuk, UH szerint 36, mi lehet ez? ugye nem a magzatburok reped meg?
2012. márc. 13. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megreped, akkor a magzatvíznek is folynia, de legalább szivárognia kellene. Azt sajnos nem tudom, hogy mi lehet.
2012. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A te csontjaid is lehetnek, egyébként nagyon gyakori a vége felé, igazán pontosan nem lehet megmondani, hogy mi az. Az orvosodnak említsd meg, de sokkal többet nem fog tudni mondani. Ha a magzatburok repedne, az mással is járna azért. Ha nagyon aggaszt, beszélj telefonon a dokiddal. :)
2012. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen, de amikor terhes voltam írogattam egy babaváró topikban és ott az egyik csak szintén ilyenről számolt be. Fogalmam sincs mi lehet, nem hinném, hogy komoly dolog, de ha bizonytalan vagy szerintem hívd fel a dokid vagy ha nincsen akkor az ügyeletet. Inkább nézzenek hülyének, hogy feleslegesen "pattogsz" minthogy ne adj isten baj legyen.
2012. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, hogy akkor kéne folynia a magzatvíznek, de olyan érdekes néha tényleg így "pattog" valami bennem.
2012. márc. 13. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 39+4 hetes vagyok és kb olyan 3 hete lettem én is figyelmes ilyesmire. Szerintem a magzatvízban buborékok keletkeznek és ahogy mozog a baba ugy szétnyomja és ezt halljuk. Már a férjem is hallotta. Főleg este ha lefekszem akkor hallo, de mostmár napközben is észre veszem. valamelyik reggel olyan nagy volt, hogy én is vártam a magzatvizet de semmi.
2012. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van ilyen, fogalmam nincs mi lehet ez. 1-2 hete hallottam először, vártam is folyik-e a magzatvíz, mert azt mondják akkor hallani ilyen hangot, de nem folyt semmi. Első babánál nem emlékszem ilyenre. Föleg felül érzem,néha alul. Ha megtudtad mi ez légyszi írd meg!

Boldog babavárást: 38 hetes kismama

2012. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze megírom :) ma beszélek a védőnőmmel és majd rákérdezek :)
2012. márc. 14. 06:57
 8/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ezt a kérdést még anno én írtam ki. Azóta se derült mik voltak ezek a hangok. Mondtam a dokinak is, ő meg csak mosolygott, hogy ő ilyet még nem hallott. Ma már itt tartom a kezemben a gynyörű két hónapos kislányom. Szerintem ne aggódj, biztos minden rendbe. Ha valami nem lenne rendbe,azt észre vennéd.

2012. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!