Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek vér a vizeletéb...

Volt valakinek vér a vizeletében? Aggódok!

Figyelt kérdés
15hetes kismama vagyok,ma a védőnő vért talált a vizeletembe! Holnap viszek vizeletet nagy laborba. Ha valakinek volt ilyen problémája,mi okozta? Semmi tünetem nincs,se állandó pisilhatnék,veséim nem fájnak.
2012. márc. 13. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Felfázás lehet, ez aránylag gyakori :( Nekem is találtak mindenfélét a vizeletben, fehérje, baktérium, aceton, vörösvérsejt...küldték tenyésztésre, én is most várom az eredményt.

Szóval felfázás lehet, de olyanról is hallottam, hogy valakinek veseköve lett a terhesség alatt s attól találtak vért a vizeletében.

29 hetes (második gyermekét váró) kismama

2012. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy mindenféle "kétségbeesés" előtt várd meg a normál labort.

Nekem a védőnő sajnos többször is találni vélt ezt-azt, amiről kiderült, hogy nincs is ott, csak szennyezett volt valami, vagy az apapírcsík nem működött jól, nem tudom, de a labor szerint már minden rendben volt!

Ezt kívánom Neked is!

2012. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az ügyeleten találtak vért a vizeletemben, én görcsökkel mentem be. Aztán kiderült, hogy a vér lehet felfázástól. De mégsem voltam felfázva, mert nem volt genny a vizeletemben, szóval mai napig titok, hogy mitől lehetett. Ügyelet után ugye kórházba mentem, ott viszont már semmit sem találtak a vizeletemben, na jó egy kis fehérjét. Nyugi, szerintem nincs semmi gond.

35 hkm

2012. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig talált vért a védőnő, tisztasági betétet kell hordanom mindig, hogy ha erősödik, kell jeleznem. Olyan kis mennyiségű, hogy még sose látszott a betéten/bugyin. Semmit nem csinálnak velem, az összes laborom jó. 24 hkm.
2012. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sokáig, igénybe van véve a hólyag, nyomja a méh. Tőzegáfonya kapszulát szedtem és jó a kamillás tisztasági betét, igyál sok folyadékot!
2012. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt véres a vizeletem,de semmi bajunk nem lett. Kaptam rá gyógyszert és rendbe jöttem.
2012. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ,biztatást! Boldog baba várást mindenkinek,akinek meg gondja van még,annak mielöbbbi gyogyulást! Remélem csak a védönönél nem stimmelt a dolog.
2012. márc. 13. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Tegnap írtam neked, hogy tisztasági betéten nem látszott sose. Ma reggelre úgy ébredtem, hogy véreset pisiltem. Orvos megvizsgált, azonnal labor. Semicilint kaptam, azt mondták, ez sokmindentől lehet, a babának nem lehet ebből baja, de a vérzést muszáj kezeltetni, gyakran előfordul. Nah, most már én is aggódom. :(
2012. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sajnálom :( Jobbulást! Nekem keddre lesz meg az eredmény. Remélem minden rendben lesz nálad.
2012. márc. 14. 16:19
 10/11 anonim válasza:
Megkérdezhezem mi lett végül veletek? Remélem semmi komoly! Sokat jelentene, ha írnátok! Köszönöm!
2017. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!