Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes lehetek e...

Szerintetek terhes lehetek e vagy sem?! Sürgős a doki miatt!

Figyelt kérdés

A párommal február 25.én szexeltünk utoljára (feb. 13-18.ig volt az utolsó menzeszem) és most van március 13.a (be állt már a menzeszem) 28nap telik el a menstruációim között.

Február most 29 napos volt, tavaly 28 napos és akkor is késett 4napot, de abból nem lett semmi.

A kérdésem az lenne főként, hogy.. védekeztünk a párommal és miután ő kielégült levette a kondomot és megtörölte alaposan, ő folytatta nekem a kielégítést és rá 5-6percre miután kivette, alaposan megtörölte megint és kondom nélkül folytattuk, de azt már csak az én további élvezkedéseim miatt.

Nem érzem, hogy teherbe estem volna, mert hányinger, emlőfeszülés, rosszullét, émelygés, illatokra való érzékenység, kívánatosságot nem észlelten, de félek, hogy megeshet a terhesség.

A válaszaitokat várom segítségül.

Előre is nagyon szépen köszönöm!


Ja és, ahogy kiderült az utóbbi pár napban, a párom töketlen és felelőtlen pedig már 24éves.

Én 22, de helyette is tartanom kell a vállam...


2012. márc. 13. 19:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: Szexeltünk, ő elment, kivette, megtörölte, utána ujjal tovább folytatta, de az nem volt ondós, kis pihenése után folytattuk kondom nélkül a szexet, de 5-6perc elteltével mielőtt folytattuk volna akkor is megtörölte.
2012. márc. 13. 19:26
 2/14 anonim ***** válasza:
Most volt, van meg, vagy kéne megjjönnie?
2012. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Most késik a menstruációd? Nem hinném egyébként, hogy ilyen módon teherbe estél.
2012. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elvileg az a "biztos" (bár olyan nincs, pláne gumi nélkül), ha megmossa és pisil is, mielőtt második menetbe vágtok. Innen senki nem fogja megmondani, terhes vagy-e - ha nem jön meg, tesztelj.
2012. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ahogy nézzük. Kellett volna, ha a 28napot nézzük, de kellene, ha a 29napos februárt nézzük.
2012. márc. 13. 19:45
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha péntekig várok (a terhességi tesztel/nőgyógyásszal) és végül nem jön meg az oszt,szoroz valamit vagy már mindegy az a pár nap ide vagy oda?
2012. márc. 13. 19:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Pár nap ide vagy oda? Mire gondolsz? Nem szeretnéd megtartani, azért sürget az idő?
2012. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ha úgy alakul egyértelműen szeretném megtartani, de épp költözésben vagyunk családommal, párommal más országba és így elég nehéz lesz megoldani egyelőre.

Meg párom úgy néz ki... hülye a családalapításhoz.

4éve vagyunk együtt, de azt hittem már komolyodott ezen a téren, de tévedtem.

2012. márc. 13. 20:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Most hagyjuk már a szökőévet!

Túlbonyolítod!

Ha késik a mensid, akkor teszteljél!

800 forint egy teszt, és az már kimutatja a menstruáció esedékességekor!

2012. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez semmi köze annak, hogy hány napos a február. Ha késik tesztelj, tünet nélkül is lehetsz terhes.
2012. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!