Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma volt az első uh vizsgálatom...

Ma volt az első uh vizsgálatom? A papíron ez áll. :CRL 9mm jó szívhang Ez mit jelent és kb hány hetes terhes lehetek, mert a doki mondott egy időpontot, de visszaszámolva az az utolsó mensim második napjára esik!? De ez így nem jó ugye?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


A terhesség korát az utolsó havi vérzés első napjához számolják.

2009. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy nap ide vagy oda, nem mindegy? :) Lehet nem akkor volt a peteérés, vagyis nem a 14. napon, csak a 16. napon, így 2 nappal fiatalabb a baba, mint a terhességi korod. Nekem a 12. heti uh-ig minden alkalommal 4-5 nappal mondtak kisebb babát és utána is számoltunk, annyival később készült. Vigyázz magatokra!
2009. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a nagykönyv szerint egy 7-10mmes "baba" olyan 7hetesnek felel meg.

nekem a 6+4hetes UH a CRL:5mm volt.

[link]

én ezen az oldalon néztem az 1.babám is és jól számolt,és most is ezt nézem.a 12heti UH szerint is jók a számítások

2009. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebben a cikkben megtalálod az UH-k rövidítéseit!

[link]

2009. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!