Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok. De nemtudom...

Terhes vagyok. De nemtudom mit jelentenek ezek. És hány hetes vagyok? Mert nem montak semmit. Az uberusban egy szabályos petezsák látható? Átlagos átmérője:8mm? Grav. S. :5 (+/-1hét)? YS:3mm? Az adnexumok vetülebében kóros resisbentina nem látható?

Figyelt kérdés
Csak annyit montak az ultrahangon minden rendben van,de semmi mást nem montak,meg hogy július 28 án kell visszamennem ultrahangra,nem hamarabb kellene visszamennem??Ojan soká van még??Adig honnan tudom hogy minden rendben van-e??
2009. jún. 11. 09:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg nincs ráírva hogy hány hetes terhes vagyok,ezt honnan tudom ha nem monták??
2009. jún. 11. 09:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ott van 5 hetes terhes vagy (+-1hét)
2009. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! A gravida S: 5 (+/-) 1 hét a terhesség kora. Gratulálok a babához és gondtalan pocakosodást kívánok. Tudom nagyon türelmetlen tud lenni ilyenkor a legelején az ember, de kitartás.

pont ma 18 hetes kismami :), aki szintén türelmetlen még mindig :D :D

2009. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy nincs rajta, "Grav. s:5 +- hét". :) Ez azt jelenti, hogy kb. 5 hetes terhes vagy, plusz-mínus egy hét. Ha minden rendben van, akkor mit mondjanak még? :) Ha konkrét kérdsed van, legközelebb tedd fel az orvosnak nyugodtan.
2009. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem 5 hetes vagy és a 12 hetes ultrahangra kell majd menned júliusban.

az uterusban, azaz a méhedben szabályos petezsák - ez az 5 hetes kornak megfelelő. ekkor még mást nem nagyon látnak.

és tényleg nem sok teendőd van júliusig, vigyázz magadra :) esetleg elmehetsz magándokihoz ultrahangr, kb. a 7. héttől már látszik a szívhang.

boldog babavárást!

2009. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 hetes vagy rajta van!12 hetesen kell menned legkozelebb,de szerintem mehetsz 9-10 hetesen is kozbe,hogy biztosra mondjak meg mennyi idos vagy!ha verzes jelentkezne azonnal hivd az orvosod!
2009. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5. hetben jarsz.(Grav. s. 5) engem visszahivott a 8. heten is mert 5 hetesen csak 4mm volt a babam, de addigra minden ok. volt, volt szivhanges 18 mm lett aztmondta az normalis. Nyugodtan elmehetsz szerintem is a 8.-10. het körül, ha aggodsz, vagy kerdesed van.
2009. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

gravida=terhesség

uterus=méh

Másolok neked egy kinket,azon az oldalon vannak ultrahang röviditések,remélem hasznodra lesz:).első baba?Jó egésszéget!

[link]

2009. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!