Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab előtt van még a...

Missed ab előtt van még a kórházban egy ultrahang? Kistestvért szerettünk volna,6 hetesen 8 mm-es petezsák két hét múlva 20 mm-es még egy hét várakozás de akkor is csak üres petezsák volt sajnos jövőhéten műtenek.

Figyelt kérdés
Olvastam néhány csodaszámba menő esetet ahol már eljegyzett műtét előtt találták meg nagynehezen az ebriót 9 -10 hetesen. Nem reménykedem első gyermekenek 6 hetesen vert a szíve, csak érdekel csinálnak-e egy utolsó ultrahangot, csak magánrendelőben voltam a dokimnál. Köszi a válaszokat!
2012. márc. 14. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak, de sajnos mégis kellett a műtét. Nagyon sajnálom :-(
2012. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam nem reménykedem, csak érdekel, nagyon vártuk beleéltük magunkat eszünkbe sem jutott hogy bármi baj lehet:( De nagyon sok hasonló és még rosszabb eseteket hallok mostanában.Remélem 2-3 hónap és sikerülni fog, nagyon bízom benne.
2012. márc. 14. 11:13
 3/20 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én nem egészen így jártam, de mikor erős görcsökkel, és vérzéssel bekerültem, nekem is csináltak uh-t, hogy megakadályozható még a vetélés, vagy pedig műteni kell. Sajnos az utóbbi lett a dolog vége.
2012. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak, és nagyon jól tették. Már 3 hónapos :) Előtte nekem is volt egy vetélésem, végig üres petezsákkal.
2012. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Neke nem csináltak. Rá is kérdeztem hogy lesz e még egy azt mondták fölösleges. Így én műtét előtt egy nappal még elmentem az sztk-ba, elmondtam mi van, miért szeretnék mégegyet. Furán néztek rám, h mit húzom az idejüket, ha a kórházban a kollégák azt mondták kell a műtét akkor kell. Akkor elkezdetm bőgni és végül csináltak, de nem volt semmi jó, így másnap menni kelett a kórházba.
2012. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4-es elküldtek missed ab-ra és ott derült ki, hogy mégis van embrió? Vagy rosszul értem? Megbízom a dokimban csak van bennem egy "mi van ha". Nem tudom miért 9 hetes vagyok jó géppel nézte ha két héttel később is fogant volna 7 hetesen már látszania kéne. Azt hittem van valami protokoll hogy két orvosnak kell látnia.
2012. márc. 14. 11:37
 7/20 anonim ***** válasza:
Én megkértem a dokit, hogy még egyszer utoljára nézzünk rá, szerintem tedd ezt te is.
2012. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérd,hogy nézzenek meg még egyszer.
2012. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
4. vok, mint írtam volt korábban egy missed ab-om, mert üres petezsák növekedett csak, magzat nem (de akkor véreztem is.) Nagyjából 1 éve lettem újra terhes, 6 hetesen nem látszott csak petezsák, mondta biztos pici még, jöjjek vissza 2 hét múlva. 8-9 hetesen még mindig csak üres petezsák volt, de ugyanakkora, nem is növekedett. Mondta, hogy a kórházban jobb a gép, ott még megnézi másnap, de készüljek műtétre. Aztán bementem az uh-ra és oda sem akartam nézni, kérdezte megtartom e, és már kapcsolta is a szívhangot. :)
2012. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Tudom most mit érzel. Én amikor elöször voltam 5 hetes voltam ott volt a petezsák. Tudtam, hogy korán mentem és azért nem lát semmit. Majd amikor minden héten vissza mentem csak a petezsák nőtt de nem volt benne semmi. A műtét előtt nekem még akartak egy ultrahangot csinálni de már nem volt rá szükség mert itthon spontán elvetéltem így nem kellett műszeres befejezés. Majd ez decemberig 2szer megismétlődött de az de azok 5 hetesen vérzéssel kiürültek.
2012. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!