Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab előtt van még a...

Missed ab előtt van még a kórházban egy ultrahang? Kistestvért szerettünk volna,6 hetesen 8 mm-es petezsák két hét múlva 20 mm-es még egy hét várakozás de akkor is csak üres petezsák volt sajnos jövőhéten műtenek.

Figyelt kérdés
Olvastam néhány csodaszámba menő esetet ahol már eljegyzett műtét előtt találták meg nagynehezen az ebriót 9 -10 hetesen. Nem reménykedem első gyermekenek 6 hetesen vert a szíve, csak érdekel csinálnak-e egy utolsó ultrahangot, csak magánrendelőben voltam a dokimnál. Köszi a válaszokat!
2012. márc. 14. 11:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De jó neked:) Ez egy életre szóló kis élmény, hogy meglett a baba, nagy öröm lehetett. Az elejétől kezdve fájogat a hasam az előző terheségemmnél ilyen nem volt, most már nem fáj nem véreztem nem barnáztam mégis most várhatom a műtétet:( Mondta a doki, hogy a természet okos a beteg magzat ki sem fejlődik az oké de akkor miért nem löki ki a szervezet(?)
2012. márc. 14. 11:58
 12/20 A kérdező kommentje:
10-es sajnálom ami veled történt, meg tudtad végülis mi volt ezeknek az oka, kaptál valami hormont vagy azóta nem próbálkoztatok?
2012. márc. 14. 12:01
 13/20 anonim ***** válasza:
Persze azóta nagyon sok mindent végig jártam cukor terheléstől méhtükrözésig mindent. De nem derült ki semmi. Azóta 7 hetes terhes vagyok és már szívhangot is hallottunk. És persze szedek progeszteront mert bár nincsenek hormon problémáim ártani nem árt.
2012. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nekem októberben volt egy missed ab-om, szintén nem fejlődött, de nekem is megnézték műtét elött... 2 hónapra rá terhes lettem, nem is bíztam benne ilyen hamar, de most 15 hetes vagyok és már nem vagyok veszélyeztetett, 2 éves lányomat emelgetem minden nap és minden rendben! Kitartás! Kérj UH-t!
2012. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt vetélésem (remélem nem is lesz) de én ragaszkodnék ahhoz, hogy még egyszer megnézzenek másik orvos, másik géppel. Nem érdekelne ki mit szól hozzá. Mint látható előfordult már csoda. De szerintem csak így nyugodsz meg. Nekem legalábbis kellene egy lezáró biztos ami tuti. Így nem tudnék menni missed ab-ra. Én azért drukkolok! 4 éves kislány anyukája.
2012. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Na mi ujság azóta?????
2012. márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Túlvagyok a műtéten, köszönöm az érdeklődést. Végül átbeszéltem a családdal előtte és úgy döntöttem nem nézetem meg előtte uh-val. Belegondoltam, csodák ide vagy oda egy 8 hetes terhességnek már látszania kell uh-n, ha mégis találtak volna valamit és elkezdek reménykedni aztán pár hét múlva meg kiderül, hogy csak nincs ott valami rendben és akkor küldenek műtétre.Nem akartam ennek kitenni magam túl akartam lenni rajta.Annyival könyebb hogy üres petezsák volt csak semmi életjelenség még egy mm-es pötty se, ezt így egyszerűbb feldolgozni remélem pár hónap és kismama lehetek a 6. héten látszódó 5 mm-es pöttyel:)
2012. márc. 23. 12:29
 18/20 anonim ***** válasza:
Szorítok neked nagyon, hogy teljesüljön a vágyad. Kitartás.
2012. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

sajnálom a történteket! Én pont ezeket élem most át. Kérlek leírnád nekem, hogy hogyan zajlott a műtét? Mit csináltak pontosan? Mennyire fájt? Mennyi időt voltál kórházban?

Nagyon köszönöm.

2012. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
ugyanebben a cipőben járok most én is, még nagyon reménykedek hátha csak később fogant a baba. Nagyon elvagyok keseredve :(((((
2012. aug. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!