Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 10 hetesen árt ha...

Szerintetek 10 hetesen árt ha kimegyek a páromékkal focizni? Olyan jó lenne egy kis mozgás.

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem rugnak meg a labdával, nem akarsz orra sem esni és kerülöd a helyzeteket, akkor menj, de én inkább csak futnék egy pár kört és ennyi.
2012. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok a paramami, de pont a focit nem választanám, nehogy jól hasba rúgjanak.

Persze attól is függ, hogy érzed magad, mennyire bírod a mozgást terhesen. Nekem nagyobb mozdulatokkor nyilallni kezdett a hasam, úgyhogy én inkább csak jó nagyokat sétáltam a friss levegőn.

2012. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pont focizni? a mozgás az nem árt de mi van ha véletlenül hasba rúg valaki?
2012. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kimennék de csak sétálni egyet, levegőzni de nem focizni!!!
2012. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan focizni én sem mernék. Ha csak ránézek a focilabdára, fáj a hasam. Fuss inkább körbe-körbe, amíg ők labdáznak.
2012. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most le leszek pontozva, de mi ez az új trend, hogy terhesen meg kisbabával kicsit sem változtatunk az életünkön, mert szupernők vagyunk?

Volt itt már terhesen korcsolyázni akaró télen, meg lovagló, meg "egy-két szál cigi nem árt, egy pohár alkoholnak nincs jelentősége"...

Igenis aki terhes,az vegyen vissza, ne akarja ugyanúgy élni az életét!

Most már felelős vagy a babáért, és nem biztos, hogy árt, de ha van rá esélye, márpedig eshetsz szerencsétlenül, hasba rúghatnak a labdával, akkor meg se kellene fordulnia a fejedben.

Annyi más mozgás van, amit terhesen lehet csinálni, sétáltass kutyát, ússz, de miért pont a foci...

2012. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem voltam az a parás kismama, nem éltem kímélő életmódot, de focizni eszembe se jutott volna. Mozogni természetesen lehet, de nem olyat, ami ennyire balesetveszélyes. Egy kis esés is okozhat bajt.
2012. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Végül nem mentem. Majd a gyerekkel focizok ha már nagy lesz :)
2012. márc. 14. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!