Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor teszteljek szerintetek?

Mikor teszteljek szerintetek?

Figyelt kérdés

február 14. volt az utolsó menstruáció első napja,28

napos a ciklusom ált.ban,most 12. kellett volna megjönnie

de nem jött.tüneteim is vannak,bár reggel csináltam tesztet

(walentint kapott párom a gyógyszertárban) és negatív lett.még mindig nem jött meg,pedig nagyon olyan érzésem van,mintha bármelyik pillanatban megjönne.érdemes tesztelni később is szerintetek? még ilyen nem történt velem,mindig pontos a mensim,mindig is az volt.kisfiam 3 éves,nála egyértelmű volt az első teszt.köszönöm


2012. márc. 15. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
2-3 nap múlva
2012. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát a walentin teszt pedig 10 es érzékenységű.

kikellett volna már mutatnia halványan is de igen.

szerintem holnap vagy holnapután reggel is elsőböl újra tesztelj 10 essel, az a legérzékenyebb,

vagy vegyél egy sima nem digitális clearbluet azt nagyon dicsérik, már menszi előtti 4 napon képes pozit mutatnia, tapasztalat részemről is, mert míg az egyik teszt 10 es érzékenységű negatív lett, vagyis lehet pozitív volt csak annyira halvány hogy nem láttam, ellenben a clearblue időn belül vékonyan + lett , menszi előtt 4 nappal

6 hetes vagyok már

tudom kicsit drága 2000 ft, de lehet ott van az a baba :)

próbáld meg azzal, néha a sima tesztek nem mutatják ki ..

2012. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó véleményét, én is a digitális Clearblue-ra szavazok. Nekem bevált! És ami még pozitív, hogy nem kell vesződni a csíkokkal: ott van a 2., nincs, halvány, stb...
2012. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is febr.14.-én volt az utolsó mensim és 12.-én kellett volna megjönnie. 12.-én negatívat, 13-14.-én x-epillel nagyon halvány pozitívat, ma Angellel erős pozitívat teszteltem! Ne add fel! Szurkolok!
2012. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!