Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nektek a terhesség...

Kismamák, nektek a terhesség elején milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés
Főleg az egyediekre vagyok kiváncsi, nem csak a szokásos hányinger, mellfeszülés stb... köszönöm!!!
2012. márc. 15. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az álomsságon/állandó fáradtságérzeten kívül az égvilágon semmi tünetem nem volt az első várandósságnál. A másodiknál is csak annyi volt pluszban ezek mellé, hogy gyakrabban jártam pisilni.

De ennyi

2012. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én mielőtt pozitívat teszteltem iszonyatosakat pukiztam már egy hete..nem értettem mégis miért van most bajom karfioltól, meg kb. mindentől, mikor előtte semmi..?:)) ez most is van bizonyos ételek után, és irtó büdős és különös, mert soha életemben nem voltam egy fingós típus..:)

aztán utána úgymond klasszikus fáradtság, álmosság, puffadás, enyhe émelygés, de szerencsére csak egy 8-9 napot volt. és hát állandó éhségérzet, úgy kb. min.2-3 óránként ennem kell..szex nem érdekel, motiválatlan vagyok a feladatok elvégzésében, úgy mindig csak "besüllyednék", de állítólag ez változni fog..:)

De más egyedit nem mondhatnék (eddig).

2012. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szokásos tüneteke kívül az elsővel, és most a másodikkal is hajnali kettőkor felébredek, és ötig forgolódok.

Ez az egész kilenc hónap alatt így volt, most is úgy tűnik, h megmaradt ez a "jó szokás".

2012. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 18:31 HEHEHE, mintha én írtam volna, minden szó igaz rám is! :)


Az első két fiammal hánytam a 20. hétig, más bajom nem volt. Most meg amiket felsoroltál az mind. :D

2012. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
HEHE:) akkor ebben cimbik vagyunk!! ;)
2012. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!