Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azon kismamák, akik mestruálta...

Azon kismamák, akik mestruáltak a terhesség alatt, azok meddig mestruáltak? Milyen "terhességi" tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés
Illetve hogy derült ki, hogy végül kismamák vagytok? Okozott bármi gondot a terhesség, szülés során, baba egészségében, hogy mestruáltatok?
2009. ápr. 14. 11:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:

[link]


itt olvashatsz erről a dologról, személyes tapasztalatom nincs, de talán ez is segít :)

2009. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sógornőm menszizettt terhesség alatt, 6 hónapos kismama volt mikor kiderült, hogy babás szinte nem is volt előtte semmi tünete talán az étvágy nőtt meg egy kicsit, a menszije 5 hónapig megvolt, 5 hónap után kezdett el gömböjödni és jöttek a terhességre utaló jelek nőtt a pocak a mell és ekkor maradt el a menszi, a szülése hamar megvolt mert nem volt a szülőágyon másfél óránál tovább, gyorsan és könnyen megszületett a baba,, ennek már három éve és így avn egy gyönyörű szép keresztlányom,

23 hetes kismama:)

2009. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm válaszaitokat:-)

Kedves Második válaszoló! A sógornőd mestruációja ugyan olyan volt a terhesség alatt mint előtte? És az első 5 hónapban nem is szedett folsavat és terhes vitamint?

2009. ápr. 14. 21:05
 4/65 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egy másik kérdésnél már találkoztunk! :)

Mi újság, csináltál tesztet? Eredmény? Nálam semmi neg. lett, de igazából erre számítottam.

2009. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

Szia:-) Örülök, hogy írtál:-)

Igen csináltam tesztet, és sajnos negatív lett nekem is. Nagyon bízom benne, hogy a következő hónap "+" lesz mindkettőnknek:-)

2009. ápr. 16. 08:40
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így alakult, de örülök, hogy nem vagy elkeseredve :) Hétfőn megnézetem magam a nőgyógyásznál, kíváncsi leszek mit mond.
2009. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Voltam dokinál, holnap kell laborba mennem. Annyit mondott puha a méhem, nem tudom ez mit jelent, plussz folyásom is van, valami barnás-nyúlós érdekes...

Péntekre lesz eredmény. Kicsit ideges vagyok, remélem nincs baj..

Nálad minden rendben?

2009. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%

11:36-os vagyok, bocsi, hogy most írok, sajnálom, hogy nem sikerült, de azt szokták mondani, hogy a bab tudja mikor kell jönnie és ő még várat magára egy kicsit, lehet csak egy hónapot.

A sógornőmnek rendesen volt menszije talán egy kicsit volt kevesebb, de neki amúgy sem volt rendes a ciklusa, és semmilyen vitamint nem szedett,

Minden jót és sok sikert:)

2009. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

Kedves 11.36-os:-) Köszönöm, hogy megkérdezted a sógornődet. Már nagyon várjuk a mi kis babánkat:-) Rendületlenül reménykedünk, hogy hamarosan lesz:-)


Kedves utolsó előtti válaszoló:-) Örülök, hogy írjál illetve elmentél a dokihoz. A puha méh nem tudom mit jelent, de a vérvétel biztos sokat elfog árulni. Szorítok nagyon! Mikor lesz eredmény? Doki mit mondott, a "puha méhre"?

2009. ápr. 23. 12:09
 10/65 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Itt az utolsó előtti :)

Nagyon érdekes nálam a helyzet!

Vérvételt nem kért az orvos, csak vizeletből terhességi tesztet a laborban, ami negatív lett, valamint kiderült, hogy bakteriális fertőzésem van, amire kaptam kúpot.

Azt mondta 2 hét múlva menjek vissza, ha tapasztalok bármilyen terhességi tünetet, vagy nem jönne meg a köv. mensesem, (pont 2 hét múlva esedékes), ugyanis ő abszolút nem zárja ki a terhességet, a felpuhult méh miatt.

Úgyhogy most egy meglehetősen érdekes 2 hét áll előttem. Igyekszem nem beleélni magam semmibe, úgyis 2 hét múlva kiderül minden.

A későbbiekben még jelentkezem ennél a kérdésnél, és megírom az új híreket!

Üdv.:B.

2009. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!