Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csíkra milyen...

Terhességi csíkra milyen krémet használjak? Nektek van ami "bevált"?

Figyelt kérdés

30hetes vagyok,ma vettem észre a hasamon pár darab csík szerűséget,bár még nagyon pici,és rózsaszines..de nem szeretné hogy ennél nagyobb,több legyen!

Kb.2hete babaolajjal kenem,azelött meg sima testápoloztam.

Köszönöm a válaszokat.


2012. márc. 15. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nivea krémmel kentük, jó vastagon.

Nekem ez pl. bevált.

2012. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A terhességi csíkokkal igazából nem nagyon lehet mit kezdeni. Nekem is a hasamon és a mellemen volt pár rózsaszín csík. Mára csak ki tudom tapintani de nem igazán látszik. Egyébként a Milupa terhességi krémet használtam. Lehet, hogy emiatt lettem csak kicsit csíkos.
2012. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak genetika!!! Én kentem drágával is meg minden félével és tiszta csíkos a hasam :( Persze azért kenheted magad ártani nem árt :)
2012. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Natur kakaovaj! Az illata nagyon finom es a legjobb csodaszer! Pl itt is kapsz: www.mannaszappan.hu
2012. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Johnson&Johnson olaj-gél! Fürdés után a még vizes pocira kened jó vastagon, picid hagyod rajta ha nem vagy fázós, és simán megtürülközöl. Pihe-puha lesz a bőröd. Nekem nagyon sokat segített. Nem tudom van-e hozzá köze, persze a 40-ik héten volt csíkom, de nagyon gyorsan eltűnt, és már nem is látszik. (egy éve)
2012. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!