Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyér probléma! Mitől jött ki?

Aranyér probléma! Mitől jött ki?

Figyelt kérdés

második babámat várom, még csak 6 hetes vagyok, biciklizek rendszeresen, ha esetleg attól volna hogy nincs hozzászokva a fenekem az üléshez(bocs ha hülyeséget írtam) a székletem is rendben van.kizártnak tartom hogy ilyen korán kijöjjön, sajnos egyébként is megmaradt az első szülésem után, de most napok óta fáj és eléggé kijött.

kenhetem neogranormonnal?


2012. márc. 16. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Más a vérellátás odalent.

Ha egyszer kijött, akkor nem "kizárt, hogy kijöjjön". Bocs, de ezen mosolyognom kellett.

És amúgy lehet, hogy a biciklizés épp rosszat tesz neki, hiszen ott terheled ezerrel...


A neogranormon mehet.


Csak hogy tudd, sorstársak vagyunk. Én még rendbe is tetettem szülés előtt, volt két gyűrűzésem, de totál kint van már, pedig még van jó két hónapom...

2012. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Spertit vagy Reparont használj inkább(mindkettőt lehet).A Neogranormon erre nem használ.2gyerekes+11hkm
2012. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi, a neogranormon hűsítette annyiból volt jó,

most pár napig amúgy se bicajozik lesz ideje pihizni :/

2012. márc. 16. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán nagy a gáz, akkor a Sperti meg a Reparon sem sajnos. :o(

Amúgy a Neogranormon vérzésre jó! (Vagyis végbélrepedésre), segíti a sebgyógyulást.

Szerintem terhesség alatt "javítani" az aranyeren szinte lehetetlen, de ne legyen igazam!

Jobbulást mindenkinek!

1

2012. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Végbélrepedésre tényleg jó a Neogranormon-arra én is használtam 1-2 hete-én kifejezetten csak az aranyérben gondolkoztam(és azért írtam,hogy nem igazán).
2012. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szülés alatt nekem is kijött, de sikerült szülésre rendbe hoznom. Aztán szülés után, amikor kiment belőlem a fájdalomcsillapító, egy idő után rájöttem, hogy nem is a gátsebem fáj - iszonyú aranyerem lett. Nekem ezen is segített a Sperti, mint ahogyan a terhességem alatt is, de nem a krém, hanem a kúp. Én csak ajánlani tudom, nekem a védőnőm javasolta anno.
2012. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem a vastól jött ki. vasat kellett szednem mindkét gyereknél. azt a nagyon zsíros körömvirág krémet ajánlom rá, az nagyon jó. és vécézés előtt után is kend be, akkor nem fáj annyira.
2012. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hemorid kúp és kenőcs vált be. Annyira kijött nyáron,hogy ülni nem tudtam.
2012. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hemorid terhesen elvileg nem használható.
2012. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!