Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnél ikreket? Miért?

Szeretnél ikreket? Miért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 08:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Bár ha ketten jöttek volna elfogadom és tuti imádnám őket.Azért nem mert nekem van egy ikertesóm, tehát képben vagyok hogy extra sok energia,türelem, kitartás kell 2 gyerekhez egyszerre.Viszont az iker babáknál nincs édesebb a világon!:)
2009. jún. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Igen!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem tudom, hogy miért, de szerintem az lehet az anyai élet csúcsa!!! Meg vannak benne olyan dolgok is hogy (nem jó a szóhasználat, csak nem jut más az eszembe) jobb a kettőt letudni egyszerre. Meg nagyon szeretnénk már babát, 5 éve küzdünk. Meg az idő is szorít én 25 vagyok és a férjem 48. És a férjemtől szeretnék gyerekeket! És az idő csak halad!!

2009. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Amíg terhes voltam jó mókának találtam volna, hogy 2 babám van egyszerre. De amióta megszületett a kislányom rájöttem, hogy milyen nehéz egy ilyen kicsivel minden és mennyire féltem stb...szerintem meghalnék ha ikreim lennének!

Így a válaszom, NEM!

2009. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyon szerettem volna, mikor az első babát terveztük. Aztán mióta megvan és tudom, hogy mennyi gond van egy gyerekkel is, azóta azért imádkozom, hogy másodszorra is csak egy gyerkőc legyen. :-) Pedig van esély az ikrekre, mert anyukám családjában spontán 3-as ikrek is vannak.
2009. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Kétszer rettegtem tőle, hogy ne ikreim legyenek.

1-1 fiam van.

Egy ikerterhesség biztos nem egyszerű, meg utána 2 ordítóka...

:)))

2009. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

igen, amikor az első babámat vártam. amikor megszületett a párom is mondta, hogy mennyire jó lenne most itt lenne mellette egyből mégegy :)

most a másodikat várom...hááát most szíven ütött volna, ha a doki azt mondja ketten vannak, de így sem esnék pánikba :)

2009. jún. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Anyósomnak is van ikertestvére és a férjemnek is úgyhogy volt esély rá hogy ikrek lesznek, de sajnos nem az lett. Kettő gyerkőc van 5 év a korkülönbség és én most is azt mondom hogy igen szeretnék vagy is szerettem volna ikreket. Van egy unokahúgom, közte és a fiam között csak pár hónap a különbség és sokat vannak együtt pici koruk óta. Látom hogy mennyire ragaszkodnak egymáshoz, nagyon jól ki jönnek egymással. Úgy érzem jó lett volna ha van a fiamnak egy ikertestvére akivel mindig lehet játszani. Különben is imádom a z ikreket.
2009. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Én örömmel fogadnám, érdekes és csodás dolog lehet, de sajnos racionális okok miatt szándékosan nem akarnám, egyszerre két baba nem semmi, és először én is azt gondoltam, hogy egyszerre kettő letudva, de igazából rájöttem, hogy nekem sokkal jobb ha pár év múlva újra átélhetem a kismamaságt.
2009. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy vágyam volt... Tudom, hogy nem lehet könnyű az első időszak, de a gyerekeknek rögtön lenne játszótársuk otthon, lekötnék egymás figyelmét, és nem lennének magányosak. Mostanában olyan sok magányos gyerkőcöt látni.
2009. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szerettem volna, nálunk is megvolt rá az esély. A férjem és az én családomban is vannak iker unokatesók és a bátyámnak is volt egy iker tesója anyukánk pocijában, de elhalt a 10. héten.

Első és második gyereknek is jó lett volna, nagyszerű lehet és sokat gondolunk a férjemmel arra, hogy milyen jó lenne mégegy ugyanolyan valamelyik lurkónkból. Persze nem szó szerint "ugyanolyan".

Most a harmadik babánkat várjuk, nagyon izgultunk az első uh előtt, hogy nehogy ikrek legyenek, mert az már 4 gyerek! Szerencsére egyedül van. :)

Az is igaz, hogy az ember letudja a két gyerek szülését egyszerre, mint valaki itt már írta. De én pl imádok babát várni és a férjem is szereti az ezzel járó "csodákat" megélni, így nem bánom hogy végül 3 terhességet élhettem/ek át és 3 gyerekünk van/lesz.

2009. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!