Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell felfogadni az...

Hogyan kell felfogadni az orvost? Amikor elküldött uh-ra(mert nálunk az elsőt nem ő csinálja), kérdeztem, ha megvannak az eredmények mehetek e hozzá vissza, azt mondta, menjek nyugodtan.

Figyelt kérdés
És pénzt is neki adtam, és magától rendelt vissza 12. heti uh-ra. Akkor most már ő fogadott orvosom, vagy még külön meg kell kérni? Ha igen, mit mondjak neki?
2008. ápr. 13. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl: elvállalná a terhesgondozásomat és a szülésemet? De szerintem így már ő a dokid, főleg ha ez magánrendelő volt.

Gratula a babához! :o)

2008. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen meg kell kérdezni hogy mennyiért vállalja a szülést.Abból már eggyértelmű hogy a terhesgondozásra is hozzá fogsz járni.De ha ez magánrendelő volt,akkor már szerintem eggyértelmű a dolog,hiszen hozzá mentél...De ha már konkrétan a szülésre rákérdezel,akkor 2 legyet ütsz 1 csapásra.Megtudod pontosan mennyiért vállalja,és fel is fogadod egyben..Én legalábbis mindkétszer így csináltam.
2008. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!