Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire rossz eredmények...

Mennyire rossz eredmények ezek 32 hetesen?

Figyelt kérdés

C3110 valamint a lánykám csak 30 hetesenek felel meg a méretei alapján.ráadásul eddig nem fordult be,tehát faros.

most kicsit elkeseredtem.


2011. okt. 4. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem rosszak egyáltalán!

A belső méhszájnak kell tartania, a uh gyakran 2-3 hetet is téved, és még simán befordulhat a 36. hétig.

Hát ennyi :)

2011. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne keseredj le!

Azt gondolom, hogy így is végighordhatod és bőven lesz ideje még meghíznia is.

Ilyenkor indulnak a nagyobb hízásnak, úgyhogy még szépen fejlődhet a babád.

A méhszáj belül elkezdett nyílni, de ez még nem jelenti azt, hogy sokkal előbb érkezne meg a babád. Sokan így is végighordják, baj nélkül.

A méhnyak még nem rövidült, ez jó.

Nekem amúgy 35 hetesen fordult be, első baba. Majd szétfeszített, rendesen éreztem amikor forgolódott. Szóval befordulni is van ideje.

Ha pedig nem fordulna meg, konzultálj egy dokival, hogy így is engedik-e a természetes szülést. Ha nem, az sem a világ vége. Tulajdonképpen az orrodon is kiszedhetik akár, csak egészséges legyen, nemde? :)

2011. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

*bocs nem belül nyílik-et akartam írni

a lényeg hogy nyílsz, de ez nem jelent semmit!

2011. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!