Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 és fél hónapos terhesen...

3 és fél hónapos terhesen lehet strandra, fürdőbe menni, vagy napozni?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán nem? Napozni lehet? Csak mert nyaralni megyünk, és be merjek-e menni a vízbe, vagy egyáltalán napozni egy kicsit?
2009. jún. 12. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől függ, döntsd el te. Félsz-e attól, hogy fertőzést kapsz, ha igen, akkor ne menj be. Ha nem akkor menj bátran. Én voltam már többször is uszodába, mert még olyan jó idő nem volt. De legutóbb azt mondta az orvosom, hogy ha szeretek fürödeni, akkor menjek csak nyugodtan. :)
2009. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia. Ha zárt a méhszájad akkor elvileg bemehetsz a vízbe, de termálba illetve melegbe nem. És miután kijöttél vegyél fel száraz alsót. Napozni én úgy tudom lehet de a pocid takard le, mert (lehet csak valami kitaláció) azt olvastam a melegben a magzatvízed is felmelegedhet, ha napoztatod. Nem tudom ebből mi igaz de lehet valami alapja szerintem. Jó nyaralást Neked, vigyázz magatokra.
2009. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is hallottam, hogy felmelegíti a magzatvizet és az nem jó. Az orvos is mondta, hogy az ultrahang is, ezért ez sem jó a babának, de hát kell. Meg gondolt csak el, hogy azért bennt mégiscsak 37fok körül van és ha valami még melegíti, akkor bizony melegszik. :)
2009. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fürödj, ússza, amennyi jólesik. Napozhatsz is, csak ne vidd túlzásba. Jó nyaralást!
2009. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2009. jún. 12. 10:35
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
En nem furodnek ha a helyedben lennek.Most jutottal at a kritikus heteken,nehogy valami fertozest kapj mert az nagy bajt csinalna.Ne vedd rossz neven a tanacsomat,nem akarlak megijeszteni,en is kismama vagyok,32 hetes es orulok meg a vagytol hogy elmenjek valahova furodni,de inkabb visszafogom magam,majd jovore...
2009. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én sem fürdenék. ne vedd rossz néven tőlem sem! nekem van egy 3,5 éves kisfiam, akivel tavaly állandóan strandoltunk, hatalmasakt pancsiztunk. imádok strandra járni. most is megyünk, mert a gyerektől nem fogom megvonni, de nem megyek be a vízbe, csak lezuhizok majd. ha elkpasz valami fertözést, akkor annak lehet nagyon rossz vége is. nekem annyit nem ér most

jövőre bepótolom :)

2009. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

utolós vagyok..

gondolom rájöttél, de én is kismama vagyok :)

2009. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még a Balcsiba se lehetne belemenni? Másabb valamiben a természetes víz? Bocsi, de nem akartam feltenni újra szinte ugyanezt a kérdést. Most vagyok 23 hetes, kb 25-26 hetesen mennénk oda, szerintetek?
2009. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Természetes vizekben kevesebb a fertőzésveszély ezért mi is majd oda megyünk:)
2009. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!