Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ennyiféle kismama...

Miért van ennyiféle kismama fürdőruha, ha várandósan nem szabad strandra menni vagy napozni?

Figyelt kérdés

Lehet csak én vagyok ilyen értetlen.

30 hkm


2011. jún. 4. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezt senki nem mondta hogy nem lehet strandra menni
2011. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem tilos sem strandra menni, sem napozni. Gondoskodni kell a megfelelő napvédelemről (naptej) és persze ha netán nyitva van a méhszáj, akkor már nem ajánlatos a fürdőzés. De addig bármit tehetsz, ami jól esik - mértékkel.
2011. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Uszodába például lehet,sőt vannak kimondottan kismama viziprogramok,aquafitness,ilyesmi.Persze a megfelelő vízminőségre figyelni kell,és a tampon sem árt.Strandra is sokan járnak pocakosan,nekem ez kimaradt.
2011. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 hetesen is fürödtem, strandoltam, mivel teljesen zárt voltam még, az orvos aznap pont megnézett, semmi nem indokolta, hogy ne menjek. Nem is lett bajom. A tűző napot kerülni kell, de az amúgy se tesz jót.
2011. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!