Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetném a segitségeteket?...

Kérhetném a segitségeteket? Nagyon sok a fehér folyásom tegnap este óta.

Figyelt kérdés
Holnap reggel megyek dokihoz de addig is tud valaki segiteni mi lehet ez eygszerüen megindul. 37 hetes kismama vagyok. ez lehet valami előjel? most volt kenet vétel ott nem találtak fertőzést a vizeletem is most volt nézzve az is tiszta.
2009. jún. 12. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi kóros, terhesség alatt hol megnövekszik a nyálkahártyák váladékozása (orr, hüvely, torok) hol meg megszűnik. Nem hiszem hogy előjel, én még nem hallottam.... viszket? Ha igen, a dokid ad rá kúpot, ha nem, akkor nincs miért aggódnod, nekem az elejétől fogva erős van, a doki minden egyes alkalommal megnézi, de még semmi kórosat nem talált!

16 hetes + 18 hós

2009. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!