Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szedtetek...

Terhesség alatt szedtetek vitaminokat?

Figyelt kérdés
Milyeneket? Csak a terhesség elején vagy végig? Miket ajánlotok?
2012. márc. 18. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már a terhesség előtt is a terhességem alatt és a szoptatás alatt is elevitet szedtem meg vagyok vele elégedve.Én ajánlom.
2012. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Sok gyümölcsöt,zöldséget ettem,sok tejet,tejterm éket. Egészséges babáim születtek.

A mű dolgokat nem szeretem.

2012. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Szia


én elevitet szedek. Meg rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek, ezeket szerencsére nagyon kívánom és nem is vagyok rosszul tőlük. :)

2012. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Én sem szedtem semmit,de sok gyümölcsöt ,zöldséget ettem,egészséges babám született.

Kerültem a tisztítószereket,füstöt, egyéb káros anyagokat.

2012. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem szedtem, de iszonyat sok gyümölcsöt ettem :D Tényleg rengeteget. Ha csak sétálni mentem is vittem magammal. :D

Makk egészséges a kisbabám.

2012. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én terhesség előtt 1 hónnappal a 12.hétig Femibion 800-at, azóta 36.hétig Ladeevitet, volt, hogy nem mindennap, csak 2-3 naponta. Utolsó hónapra vettem egy Hipp Natalt azt iszogatom néha.
2012. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Gravidát szedek 7. héttől és úgy tervezem, ha szoptatok majd akkor is szedem. Annyi vitamint meg ásványi anyagot nem tudsz bevinni, mint amennyi ezekben van. Ezzel nem azt mondom, hogy aki nem szedi annak nem lesz egészséges a babája (még mielőtt vki félreértene)!
2012. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a 3. hónapig szedtem Femibiont + 6. hónapig kb. Magnéziumot.
2012. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Csak azt áruljátok el, miért nem hasznos az a válasz, amikor azt írja valaki, hogy nem szedett vitamint, 'csak' sok gyümölcsöt, zöldséget, tejterméket evett, és egészséges kisbabája született?


Ezzel a típusú válasszal, mi a fenséges bajotok van?


Komolyan mondom, hihetetlenek vagytok, egyszerűen megáll az eszem!


A másik részről, aki leírja, milyen vitamint szedett, az sem bizonyult hasznosnak, mert az a válasz nem kapott egyetlen egy zöld kezet sem, nem 100%.



Akkor ezek után írja már le valaki, mi a hasznos?

2012. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos a sok zöldség-gyümölcs evéssel nem igazán lehet kiváltani a magzatvédő vitaminokat. Nagyon sok nőnek nem jól szívódik fel a folsav pl, ezeknek a nőknek napi 20 tál spenótot meg kéne enni ahhoz, hogy elég folsav jusson a babának, gondolom ennyit a nagy zöldség-gyümölcs falók sem esznek meg. A folsav pedig nagyon fontos, megelőzheti pl a nyitott gerinc kialakulását.

Ráadásul tévhit, hogy csak a zöldség-gyümölcs a lényeg, pl fontos lenne hetente többször halat enni, ha nem szedsz vitamint.

Én Femibion 800-at szedtem a terhesség első 12 hetében, utána a 400-at. Elégedett voltam vele. Kipróbáltam az Elevitet is, de attól hasmenésem volt.

2012. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!