Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lidocain erzestelenito artalma...

Lidocain erzestelenito artalmas a terhessegre? (3. honapban)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
1-től nem lesz semmi bajotok, gondolom fogorvoshoz készülsz. Mondd neki, hogy kismama vagy, mert akkor tud olyat adni, ami nekik való.
2012. márc. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lidocaint ad kismamáknak a fogorvos, a hatása egyébként jóformán kimerül ezeknek a lokális hatásban, nem veszélyesek.
2012. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem ártalmas...
2012. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Terhes voltam,amikor csinálta a doki a fogamat. Idegelés volt. Nem kaptam semilyen érzéstelenitőt.Nagyon fájdalmas volt.
2012. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na én ezért nem megyek fogorvoshoz!
2012. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz a babának! :) Én is voltam az első babámnál is az első 3-4 hónap alatt(nem emlékszem pontosan mikor, de már megvolt a kiskönyvem), tömték, érzéstelenítették. Most 10 hetesen tömték az egyik, 11 hetesen a másik fogam, mindkétszer injekciót kaptam és semmi baj. Kérdeztem a fogorvost, hogy miért paráznak tőle olyan sokan, azt mondta, hogy ez is kicsit túl van már lihegve, de a babának a világon semmi baja nem lesz! :)
2012. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 12hetesen tömték a fogamat, amihez a doki adott érzéstelenítőt. Természetesen szóltam neki, hogy babát várok, azt mondta, hogy nem ártalmas. Most egy hete meg foghúzáson voltam, szintén adott szurit. 33hkm
2012. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2012. márc. 21. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!