Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a tünetek terhességre...

Ezek a tünetek terhességre utalnak?

Figyelt kérdés

Reggelente hányinger általában hányással jelentkezik nálam,napközben is elkapnak erősebb hányingerek, de többnyire evés után. A cicimen a bimbó körüli ,,kis pecsét" nagyobb lett (kb. 1 hete), és erősen szédülök amikor hányingerem van.

Kérlek írjátok meg, hogy ez terhességre utal-e.. Én úgy gondolom, hogy igen, de kell nekem az is hogy ti megerősítsétek. Terhességi tesztem nincsen itthon, hogy megnézhessem.


2012. jan. 1. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első és a legfontosabb késik a menzid?
2012. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

háát most a múlt hónapba 1 hetet késett és amikor megjött akkor a megszokott 5-6 nap helyett csak 3 napig volt.

Ebben a hónapban pedig olyan 15-20-a körül kell hogy megjöjjön. De hogy megjön-e..

2012. jan. 1. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint ?

Ne összevissza írj! Mikor volt az utolsó menstruációd? December 15-én?


Ezek a tünetek, amiket leírtál, a terhesség 6-7. hete után jelentkeznek intenzíven!

2012. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

JAhh.. igen.. bocsi.. nem volt egyértelmű..

NAhh hát az van hogy dec 20-án jött meg de azelőtt kb. 1 héttel kellett volna meg jönnie. És amikor megjött akkor csak 3 napig tartott, és megszakadt. Azóta nem is volt menstruációra utaló jeleim. Persze meg kellene várni a következő mensimet. De ezt meg egyáltalán nem szabad halogatni, minél előbb ki kell derítenem.

Rendes tőled hogy segítesz. Kicsit meg vagyok ijedve.

2012. jan. 1. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt itt már olyan kismama, akinek terhessége ellenére jelentkezett némi havi vérzése. És nem is gondolta, hogy terhes lehetne emiatt, de ez nagyon ritka.

Nekem is volt bevérzésem, de csak fél napig, aztán elmúlt, nekem is akkor lett gyanús a dolog, és csináltam egy tesztet, és pozi lett.


Ha hamis mensid volt, akkor lehetnek ilyen tüneteid, mert akkor már kb 6-7 hetes lehetsz, de ha csak enyhe lefolyású mensid volt, akkor kb most lehet csak peteérésed.

Pár 100 forintért kapsz tesztet, vegyél szerintem, hogy ne legyél aggódós, és írd meg, hogy mi lett az eredménye!

Kíváncsi vagyok!


Minden jót kívánok!

második voltam :)

2012. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy teszt mindent megold!Csinálj egyet a reggeli

vizeletből!

2012. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a tesztet. Nem vagyok terhes.

Nem értem akkor ezeket a tüneteket.. :(

2012. jan. 2. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!