Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúltak a terhességi tüneteim...

Elmúltak a terhességi tüneteim, bajt jelent?

Figyelt kérdés
Igaz, még csak 5 hetes és 4 napos vagyok ...és pénteken kell mennem első UH-ra. De már 1.5 héttel ezelőtt hánytam egyik reggel...és émelyegtem is reggelenként...a cicim nagyon fájt, bimbóm is még 1-2 nappal ezelőtt is. Most minden elmúlt mondhatom azt. És annyi rosszat olvastam itt ezzel kapcsolatban, hogy lehet nem él a terhesség, nagyon aggódom...Bár fura volt, hogy olyan korán voltak tüneteim, de most ez sem megnyugtatóbb, sőőőt!!! Tapasztalat?Vélemény??
2012. márc. 19. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ne aggódj.
2012. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tapasztalatból írod, vagy csak szeretnél megnyugtatni? :)
2012. márc. 19. 08:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne olvasd a netet! :))

Nekem is volt, hogy csillapodott/megszűnni látszott, de a tüneteknek semmilyen diagnosztikus értékük nincsen. A kimaradt menstruáció napján már hányingerem volt, öklendeztem mindentől, utána alábbhagyott, és megszűnt a mellfeszülés is. Pár nap múlva visszatért, ezerszer erősebben. A hormonok mennyisége szakaszosan nő - a sejtek érzékenysége ezen hormonokra eszerint szintén szakaszosan változik. Ne aggódj, mert abszolút felesleges. És a javulás is minden bizonnyal átmeneti, nekem végül is a 18. hétig tartottak a rosszullétek, kisebb-nagyobb szünetekkel.


És tényleg, komolyan, a legjobb amit tehetsz - ne netezz!!! :))

Ha továbbra sem hagy nyugodni, látogasd meg az orvosod, nézzetek egy uh-t, mert nem jó, ha tiszta stressz vagy.


32 hetes kismama

2012. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az ilyen megnyugtató válaszokért, csak érdemes netezni :) Igen, amúgy teljesen igazad van, a netről lassan már műtétet is levezethetnénk teljes diagnózissal,. de muszáj volt utána néznem ...Még egyszer köszi a választ...
2012. márc. 19. 09:05
 5/9 anonim ***** válasza:

szia

én 22 hetes vagyok az elején úgy 8-9 hetes korig fájt a cicim meg talán kétszer ha hánytam, de azóta semmi, meg úgy igazából akkor sem volt nagyon bajom. Néztem is hogy ez most okés? mert se nem hánytam minden nap se nem émelyegtem.

Most inkább azon van a hangsuly hogy uristen jo anya leszek e :S


engem is megnyugtattak hogy nem hogy normális ez az állapot (már hogy nincs bajom) de még mázlista is vagyok :)


jo babavárást

22hkm

2012. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok Neked :)

Persze, tudom, hogy szerencsés aki nem szenvedi meg az eslő időszakot, anya sem volt rosszullevős, itt csak az aggaszt, hogy volt rosszullét, és főleg cici fájdalom, még tegnap is,,,mára meg végképp semmi!!!!! és ez aggaszt annyira..

De köszöntöm a bíztatást, én is szeretnék már azon aggódni, hogy jó anya leszek e, és jól eltudom e látni a babánkat :)

SOk boldogságot a hátralevő időhöz, és a szülés utániakhoz is :D

2012. márc. 19. 10:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaa és volt itthon még egy maradék tesztem, megcsináltam nemrég, (gondolván, hogyha baj van, volt...akkor halványabb lesz esetleg...)de ugyanolyan gyorsan a lehető legerősebb csík lett rajta megint, lehet hülyeség, de ez most megnyugtat kicsit ..
2012. márc. 19. 15:45
 8/9 anonim ***** válasza:

:)

köszi és neked is sok boldogságot és kitartást kivánok mire oda érsz a nagy naphoz:)


a teszt meg valoszinüleg tényleg csak a saját lelki nyugalmadért volt jó, amugy doki, doki, doki :)

az a tuti:)

Ha pesti vagy tudok jókat mondani:) mármint dokikat:)

2012. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem pesti vagyok... amúgy már sajnos mindegy is hol lakom, mert pénteken elvetéltem...így nem lesz szükség nődokira egyenlőre..
2012. márc. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!