Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes és 4 napos terhes...

7 hetes és 4 napos terhes vagyok. Elmúltak a terhességi tüneteim csak a puffadás maradt. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Voltam a múlthéten uh ikreket várok! (2 petéjü, lombik)

Mára elmúlt a hányinger,mellérzékenység hasfeszülés.

Ami maradt puffadás és mellszárazság és egy kicsi derékhúzódás. Nincs görcsöm, vérzésem semmi panaszom. De nagyon aggódom, mert már volt egy tünetmentes magzatelhalásom. Ja és csak az egyik baba látszott még csak, de neki már volt szívverése is. Nagyon aggódom ez az 5. próbálkozásunk ahol végre van szívhang.

Ha valaki járt így a tünetekkel írjon légyszi, mert sajnos senkit sem ismerek akitől tudnék kérdezni.

Jövőhéten kell mennem csak a köv. UH-ra

Köszi


2010. ápr. 8. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz baj. Az emberi szervezet mindenre képes: tüneteket produkálni és elnyomni. Az aggódás amúgy sem tesz jót. Minden azért van, mert nagyon szeretnéd, hogy minden rendben legyen, és mindenre azt hiszed ez rossz előjel. Ez természetes. Én most a 36. héten vagyok, de naponta izgulok, hogy minden rendben van-e. Szóval ne aggódj. Vigyázz magatokra.
2010. ápr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ és gratula neked. Remélem én is eljutok eddig. Csak azért aggódom ennyire, mert már volt 3 vetélésem, 1 méhen kívülim és 1 magzat elhalálozásom.

Megpróbálok nem idegeskedni!

2010. ápr. 8. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babákhoz! :) Ne idegeskedj, örülj, hogy sikerült. Sokmindenen mehettetek már keresztül, ebben biztos vagyok.


Figyu. Mi is sokáig próbálkoztunk, volt 3 inszem, de egyik se jött össze. Aztán a pihenőhónapban spontán sikerült. El se hittem, hogy pozitív a teszt. Rohantunk az orvoshoz, hogy most mi van, kell-e pl. utrogestan, hiszen inszemek után kellett... rengeteg kérdésem volt.

Aztán egyik nap amikor toltam fel a kúpot, nagy tapasztalattal észrevettem, hogy teljesen nyitott a méhszájam, és könnyen elérhető. Hívtam a BMC-t, hogy úristen mi lesz. Kérdezték van-e vérzés vagy görcs, mondtam fáj a hasam, de még nem vérzek. Mondták, menjek be. Akkor kaptam a kisfiamról az első képet, 2.7 mm volt a petezsák, a méhszájjal minden rendben volt.


Szerintem ahol segítettek babaügyben nyugodtan bemehetsz és kontrollálni fognak. Hozzá vannak szokva minden efféle kétségbeeséshez.

2010. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm neked is a választ.

Közben elmentem orvoshoz. 1 baba lesz, merta másikban nincs senki, de én így is nagyon boldog vagyok. 10mm a picikém még mindig van szívhangja! Nagyon megnyugodtam.

És köszönöm mégegyszer! Aranyosak vagytok

2010. ápr. 8. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy minden rendben. Gratulálok a kis picikéhez. Vigyázz magatokra. :)
2010. ápr. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!