Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este a férjem véletlen...

Tegnap este a férjem véletlen beletenyerelt a pocakomba. Kis nyomást éreztem csak, más tünetem nincs azóta sem. Nem lett baja a babának? Van "némi" úszógumim, talán védett az is?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Véd az "úszógumi" is, meg a magzatvíz is. Szerintem nem lesz baja a babának.
2008. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány hetes vagy, de azt gondolom annyira nem is tud beletenyerelni hogy bajt okozzon. Max szándékosan, de azt meg nyílván nem teszi. Sokan írtak itt már olyat, hogy elestek és mégsem lett semmi gond. Hála Istennek jól ki van találva az emberi szervezet!

Nyugi nem lesz gond!

Boldog babvárást, és tenyérmentes hétköznapokat!

2008. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 20on valahanyik héten(úgy a 23-24. lehetett..)hasrafeküdtem,és így ráfeküdtem a kis Békára.Szerinted?Nagyon haragudott érte.Eléggé vicces volt,ah kapálózott alattam,persze azonnal felriadtam.Most 35 hetesek leszünk kedden...Semmi baja nem lesz.A magzatvíz meg a magzatburok azért elég komoly terheléseket is kibír.
2008. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszokat. Még csak a 14. hétben vagyok,van helye bőven a pocakomban. Persze véletlen tette Apa,de utána megajándékoztuk Babónkat egy kis endorfinnal... Tuti megbocsájtott:)

Boldog babavárást mindenkinek!

2008. ápr. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!