Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? SOS! A hétvégé...

Terhes lehetek? SOS! A hétvégén olyan érzésem volt mintha mocorogna a pocakomba egy pici. Kb egy hónapja csináltam tesztet, akkor negatív volt.

Figyelt kérdés
A férjemmel védekezünk, szoptatok még naponta 2-3 alkalommal. A menstruációm megjött már, igaz a legutóbbi két alkalommal 35 illetve 33 napra a 28 helyett. Két hete volt meg, kicsit gyengébben mint eddig. Terhes lennék?
2010. márc. 29. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy az, mert a baba mozgását érezni még korai. ha biztonságosan védekeztek amúgy sem lehetsz, DE a szoptatás nem véd meg a terhességtől és ez a kis vérzés is gyanús, a leghamarabb akkor nyugodnál meg, ha megint tesztelnél egyet!
2010. márc. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szoptatás alatt lehetsz terhes(én is úgy lettem),és a menstruáció nem biztos,hogy az első pillanattól rendszeres lesz.Ami teljesen normális szopi alatt,éppen ezért még azt sem lehet biztosan tudni,hogy van-e peteérésed,és ha van akkor mikor?A menszesz erőssége is sokmindentől változhat!De ha egy hónapja negatív lett a teszted,akkor nem igen mocoroghat a pici a hasadban!De a legjobb ha csinálsz még egy tesztet,vagy elmész dokihoz!
2010. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak idegesíteni, de lehetsz terhes szoptatás alatt.

Egy ismerősömnek nemrég született meg így a második baba. Csak azt vették észre, hogy az első nem akar szopni, hiába van teje. Így derült ki, hogy terhes.

De persze az, hogy megmozdul már, az nem valószínű.

2010. márc. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végülis lehetsz terhes. Kb. a 12-13. héttől már negatívat mutat a terhességi teszt... A a 16-17. héttől pedig már lehet érezni, ha mocorog. Bár azért az, hogy megjött, velószínűsíti, hogy mégsincs baba a dologban. Szóval elméletileg lehetsz terhes, de nagyon kicsi az esélye. Menj el orvoshoz szerintem!
2010. márc. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Azon gondolkoztam, hogy lehet attól éreztem a "mocorgást", hogy mostanában nem igazán van székletem és kicsit fel is vagyok fújódva?


Annyira furi, mert már szültem egy gyereket és akkor éreztem, hogy ő lesz/ van, de most nem érzek ilyent.

2010. márc. 29. 09:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Én annó szülés után még jópár hónapig éreztem olyant mintha odabent mozogna valami.( havonta 1-2 alkalommal) szerintem az agy elraktározott valamit, és így utólag egy esetleges bélmozgáskor ez előjön. így tévesen érezhetünk /téveszthetünk össze mozgásokat.
2010. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én is érzem néha a mocorgást, még 3 hónap elteltével is, pedig tutira nem vagyok terhes :) Ne aggódj, valószínűleg tényleg csak a bélmozgásaidat érzed, védekeztek is, amint írtad, és ha netán a legutóbbi mensid már tényleg terhesség miatt lett volna gyengébb, akkor most kb. 6 hetes lennél, kizárt, hogy éreznéd a mozgását. De ha nagyon nyugtalan vagy miatta, csinálj megint tesztet. Ennél okosabbat senki se tud javasolni :) Egyébként nem lehet, hogy tudat alatt nagyon szeretnél újra teherbe esni, és pont ezért foglalkoztat ennyire a téma?
2010. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Csináltam egy tesztet negatív lett. :(

2010. márc. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!