Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. heti uh-t a magánorvosod...

18. heti uh-t a magánorvosod csinálja?

Figyelt kérdés

Magánorvoshoz járok, de még nem fogadtam fel. A 18. heti uh előtt fel kell hívni hogy megcsinálja-e vagy nem foglalkoznak vele? (nem mondott semmit mikor utoljára voltam nála)

Ha felhívom és Ő csinálja meg az sztk-ban akkor kell neki fizetni érte?



2012. márc. 19. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Orvosfüggő, meg az afp eredményed is befolyásolja. Nyilván az sztk-ban nem kell fizetni, csak a magánrendelésen.

Még azt sem mondanám, hogy ha fizetsz, jobban foglalkozik veletek.

2012. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem a magándoki csinálta a 18. heti uh-t, hanem ő adott rá beutalót a kórházba (egy másik dokihoz).

Ha sztk-s rendélésre hív be, akkor nem kell fizetni neki.

2012. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem adott beutalót és nem is mondott semmit csak hogy menni kell majd, annyit mondott hogy félidőbe mennyek hozzá méhszájvizsgálatra.

Akkor ha nem ő csinálja az uh-t utána nem lesz ciki, ha megyek hozzá magánrendelésre?

2012. márc. 19. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a saját orvosod csinálja ezt az uh-t. Csak abban az esetben csinálhatja, ha van speciális, asszem C szintű ultrahangjártassági vizsgája. Ez egy nagyon komoly vizsgálat, ezért fontos, hogy hozzáértő vizsgáljon meg! Szerintem hívd fel, hogy ő mit javasol, kihez menjél. Én a 18. heti uh-ra nem indulnék el csak úgy a vakvilágba egy idegenhez. Bár nekem szerencsém van, a dokimnak van vizsgája, tehát nekem ő csinálja. De az is igaz, hogy minden alkalommal felvilágosít minden ilyen fontos, soron következő vizsgálatról. Szóval szerintem gondolkodj el, hogy egyáltalán biztosan ennél a dokinál akarsz-e szülni!
2012. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én magándokim nem is hajlandó megcsinálni,mondván több szem,többet lát.Olyan dokihoz mentem/megyek,akinek van B,vagy C szintű UH jártassága(ez annyit jelent,hogy genetikai UH vizsgálatra(B) illetve Uh-al kísért beavatkozásokra(CVS,AMNIO) is(C) van jogosultsága).2 gyerekes+12 hkm
2012. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,az én dokimnak is van B,de Ő akkor is úgy gondolja,mivel mindig lát,talán átsiklik valami felett.
2012. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!