Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a jobb a Maltofer vagy...

Melyik a jobb a Maltofer vagy a Neo Ferro folgamma?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyformán jó.

A Maltofer Fol sokkal drágább.

Van, aki nem bírja Maltofer illatát sem, a Neo-Ferro-Folgamma sokkal kisebb, könnyebb lenyelni és nem kell szétrágni, mint a másikat.

Persze a Maltofert sem kötelező szétrágni, de akkor is összetörve kell bevenni és érezni az ízét és "illatát".

A gyomornak is kíméletesebb a Neo-Ferro-Folgamma és talán kevesebb tőle a székrekedéses mellékhatás is.

Mindkettőt szedtem, a Neot szeretem jobban minden szempontból.

29 hkm

2012. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én a neo ferro folgammát szedem, napi 3*1-et. Nekem nagyon bevált, tényleg ahogy az előző válaszoló írta, könnyű bevenni mert kicsi, nincs semmi íze, és nem utolsósorban, nekem nincs tőle székrekedésem se. 33hkm
2012. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én először Neo Ferro-t szedtem, de kiütéses lettem tőle (pedig amúgy nem vagyok allergiás típus), azóta a Maltofer-t, nekem nem okoz gondot lenyelni, nem kötelező szétrágni, de ha mégis szétrágod, csoki ize van. Nekem egyik sem okozott székrekedést.
2012. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!