Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi folyás "normális"...

Mennyi folyás "normális" félidő körül?

Figyelt kérdés
Szokott lenni folyásom néha több néha kevesebb, nincs igazán szaga, van amikor vizes van amikor sűrűbb, nyálkásabb. Fehér vagy átlátszó színű. Ez normálisnak mondható? Viszketni, csípni nem szokott.
2012. márc. 19. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt megnő a folyás mennyisége.

De érdemes megemlíteni dokinak, mert annak ellenére is lehet fertőzésed, ha nem viszket és nem csíp.

Nekem is sok volt a folyásom, de nem fájt, nem viszketett, semmi, és hát a terhesség számlájára írtam, de aztán a doki megvizsgált és inkább írt fel hüvelykúpot. Miután használtam kevesebb lett a folyás, és így sokkal higiénikusabb volt.

2012. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális,ne aggódj!


Ha nem viszket,nem csíp,nem tűrós állagú,nem sárgás,nem zöld,nem barnás,nem véres,akkor nincs gond!!

Hogy mennyi a normális terhesség alatt? Egyéni adottság.

Nekem a 16. héttől mindig nagyon sok volt- már a terhességek előtti állapothoz képest.


Amit nem árt tudni,hogy a folyás a bacik melegágya. Fontos ilyenkor a fokozott higiénia!! Sokat segíthet,ha nincs alkalmad többször megmosni,akkor intim törlő kendőt használsz,és pamut fehérneműt. A tisztasági betét nem ajánlott,mert akkor nem szellőzik a nemi-szerv.


Arra figyelj oda,hogy ha megemlíted a dokidnak,aki ír fel kúpot,akkor okkal írja fel,ne megelőzés címszóval!!

A kúpok ok nélküli használata tönkre teszi a hüvely természetes védekező rendszerét!!- sajnos tapasztalatból írom!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!

2012. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok folyásom volt. A doki nekem is írt kúpot, pedig nem viszkettem. De azt mondta, hogy úgy látja valami nincs rendben. Én ebből nem éreztem semmit, csak hogy baromi sok a folyásom. A kúpot elhasználtam, nekem úgy érzem jót tett.


Mindenképpen beszélj dokival. Szerintem csak úgy viccből nem fog kúpot írni. De persze lehet neked semmi bajod nincs. A bővebb folyás legtöbbször normális terhesség alatt! Viszont a higiéniára tényleg nagyon vigyázz, mert ilyenkor pocakosan az ember fogékonyabb lehet mindenféle hülye fertőzésre.

2012. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!