Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájás+ menstruációszerű...

Derékfájás+ menstruációszerű fájdalmak! Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Már tegnap is, de ma méginkább fáj a derekam(az rettenetesen, kb.még járnom is nehéz), meg a méhem vagy nem is tudom, igazából így körbe az egész alhasi rész!

A menstruációm 10napja késik, de nem is tudom kijelenteni, hogy mennyit késik, mert mindíg rendszertelenül jön meg!

5napja csináltam tesztet, ami negatív lett! Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Mennyi az esély? Nem sok ugye? Azért a teszt ritkán hazudik:(


2012. márc. 20. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el!Sok esélye van egy kis pocaklakónak!Tesóméknak a 4.teszt lett pozi!És az első tesztet még sokan korán csinálják meg,ezért nem mutatja ki!Nekem a 3.tesztnél mutatott 2 csíkot.Tesztelj 2-3 nap múlva! És ne feledd,a remény hal meg utoljára :)

33hkm

2012. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Sajnos egy babát már elveszítettem a 11.hétben és azóta nagyon nehezen jön össze!:(
2012. márc. 20. 17:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Nektek pedig jó egészséget kívánok! :)
2012. márc. 20. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönjük,biztos te is hamarosan örülhetsz egy babónak :)

Majd írj mindenképp.

2012. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!