Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz szerű fájdalom és...

Menzesz szerű fájdalom és derékfájás jóslót jelent?

Figyelt kérdés

Eddig semmit nem éreztem, egy keményedést sem. Éjszaka kezdődtek a fenti tünetek. Ezzel elkezdődtek a jóslóim? Ugye erre már nem kell magnézium?

36hkm


2012. márc. 1. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, az jósló fájás, én 34 hét körül éreztem először, szintén éjszaka. Nem kell magnéziumot szedned, ezek normálisak.
2012. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia lehet, hogy tágulsz a baba is nyomja magát lefele, lassan keményedni is fogsz a méhednek is fel kell készülni az összehúzódásokra és ezek a tünetek ebben a terhességi korban teljesen rendben vannak. Magnéziumot én már nem szednék a helyedben de erről egyeztess a dokiddal...Egyszerűen készülődik a tested a baba megszületésére. Utolsó trimeszter vége felé vagy lassan életet adsz egy kis jövevénynek a magnézium visszatartja a baba jövetelét és szerintem már hagyd a szervezeted kitisztulni...

Könnyű szülést és szép napot!

37 hetes km

2012. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!