Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vitamin mellett szedhet...

Terhes vitamin mellett szedhetek magne b6ot vagy az mar tulzas? Magne b6 jo barnazaskor?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan szedheted, csak jót tehet.

Én is szedtem, doki ajánlotta, oldja a görcsöket, keményedéseket.

2012. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szedhetsz,sőt szokták is javasolni.

Lazitja a méh izmait a b6 pedig a hányingerre is jó.

Attól függ mennyi idős terhes vagy.A vége felé a 36.-ik héttől már nem javasolják.

Jah igen,amikor kórházban voltam és hoztak be kismamákat,akiknek túl korán megindult a szülés,vagy méhösszehúzódásuk volt,keményedtek,stb magnéziumot kaptak!

Ha k"isterhes" vagy nem kell nagy dózis 2*1 mert később,ha keményednél,akkor meglehet emelni az adagot.

Én is problémás voltam és 3*2 volt az adagom!

Minden jót Neked!

2012. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, szedhető a vitamin mellett, de az orvosod úgyis mondani fogja, ha szükséges.

Barnázás: semmi köze a magne B6-nak. A "barnázás" az gyakorlatilag vérzés. Ha ilyet tapasztalsz terhesség alatt, akkor azonnal irány az orvos vagy a kórház.

2012. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mondta a dokim, hogy az elevit mellett napi 3*2 Magne B6-ot szedjek... szóval még jót is tesz!


18 hkm

2012. márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz :). Én is barnáztam az első trimeszterben, a védőnő akkor mondta, hogy az Elevit mellé szedjek Magne B6-ot is (annyi köze van a barnázásnak a magnéziumhoz, hogy - bár a jelenleg érvényes protokoll szerint az első trimeszterben a barnázás, ha más tünettel nem jár, még "belefér" , ergo nem csinálnak semmit - lehet, hogy azért történik, mert vannak összehúzódások, amin viszont segíteni tud a magnézium).
2012. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!