Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális h folyamatosan be...

Normális h folyamatosan be van feszülve, keményedve a hasam? Állandóan keményedig és feszül a hasam alja? 35km

Figyelt kérdés
lehet ebből h hamarabb szülök?uh alapján 1héttel vagy másféllel nagyobb...
2011. máj. 26. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:

én is pont így voltam 36 hétre szültem.

mg szedjél

2011. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon kőkemény...már nagyon kellemetlen poedig nem vagyok egy nyavalygós.fürödtem is most és még mindig brutál...????:(
2011. máj. 26. 19:15
 3/10 A kérdező kommentje:
mekkora volt a babád 36hetesen?uh alapján mekkora volt?
2011. máj. 26. 19:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok, és nekem a keményedés elmúlik, ha magasra felpakolom a lábaim és fexek. Feküdni feküdni feküdni!!!! Relaxálni, nem idegeskedni, halk zene és ne görcsölj!!! Ha képes vagy valóban lazulni múlnia kell!! Ha mégsem múlik, valószínűleg hamarabb jön majd a babóka, de teljesen egészséges lesz, és ne aggódj 2.5 kg körüli, és az már picurka de tökéletes babóka.. :) Jó egészséget nektek!!! Bea
2011. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam,sajnos,34+5 hetesen szültem,szedtem a magnéziumot.Szerencsére jól alakult és már 6 hós,2,5 kg-mal született.

Pihenés,magnézium extra mennyiségben!34 hét után már érett a tüdő,nincs gond,de persze hízzon még kicsit bent a babád,ha lehet!

2011. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ha nem múlik még meleg fürdőre se az jel?és elkezdett sötétedni a mellbimbóm körül,bár ez nem tom mennyire számít.még mindig kőkemény..bevettem magnéziumot is már
2011. máj. 26. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Még egy jó tanács! NE meleg fürdőzz, ugyanis az ellenkezőjét, méhösszehúzódásokat válthatsz ki... vagyis beindulhat ettől is... csak lábakat fel és relax!!!! :D
2011. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyan én csak 31 hetes vagyok, de ugyanez a panaszom. Az orvosom pihenést és napi 3x2 Magnerotot írt elő és hívnom kell, ha napi 10-nél többször keményedek (picit megrövidült a méhszájam). Mivel a párom csak wc-re enged felkelni, most sokkal jobb.

Beszélj az orvosoddal!!!

2011. máj. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2550 gr és 47 cm született.

UH alapján a korának megfelelő.

2011. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ja és teljesen egészséges lett.Hála Istennek

Sürgősségi császárral lett meg,ferde fekvés és köldökzinór előesés miatt.

Előző voltam.

2011. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!