Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én 9 hetes terhes vagyok és...

Én 9 hetes terhes vagyok és jövő héten megyek az orvoshoz, de semmit nem érzek, reggeli rosszullétem sincs, undor valamitől és attól félek, hogy esetleg elment a picur, nagyon aggódom érte. Vagy ilyenkor még senki se érzi a babáját?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más, ne aggódj! Nekem eleinte álmosság, fáradtság volt, a 7.héten mensziszerű hasfájás, amin segített a Magne B6. A terhesség elején csak 1* hánytam, a 14.héten, mikor elvileg már múlnak a tünetek. A 12.heti UH után megnyugodtam, azóta nem is aggódom annyit a pici miatt.
2009. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 7+4 hetes vagyok. Én is nagyon féltem, hogy valami gond van, mert nekem sem volt semmi tünetem. A kezdeti menzi szerű érzés is teljesen elmúlt a múlt héten, sőt már a melleim sem fájtak egyáltalán.. Tegnap voltam dokinál és minden rendben van! :) 12,6 mm-es és hallottam, ahogy dobogott a kicsi szíve! :) Ne aggódj! Semmi gond nem lesz! Örülj, hogy nem kínoznak a tünetek! Ha baj lenne, biztosan lenne más jele is! Ha nem vérezgetsz nem hinném, hogy lenne bármi gond is! Gratulálok! :) Boldog babavárást!
2009. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.én 11hetes vagyok.nekem se volt tünetem,csak a menzesz kimaradása,meghogy nagyon fájtak a melleim,ennyi,és még most sincs,se szédülés,se hányinger.tegnap voltam orvosnál,minden rendben van.ugyhogy ne izgulj,nem vagyunk egyformák.minden rendben lessz.boldog baba várást.
2009. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
majd lesz,kicsit korai,vagyis nem mindenkinel jelentkeznek ennyi idösen a kellemetlensegek,nekem 12 hetesen kezdödött az emelyges es a kaja undor.majd visszasirod meg ezt:)
2009. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elözö vagyok,nem mindenkinel mulik el idövel,föleg nem 14 hetesen.majd akkor jön a java.van aki vegig szenved a terhesseg alatt,persze ez edes szenvedes:)
2009. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!